Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, hogy nincs türelmed...

Van olyan, hogy nincs türelmed a gyerekhez és alig várod csak este legyen már?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlem magam, de két napja már nincs türelmem hozzá egyáltalán, karanténban vagyunk mert egy csoporttàrsa covidos lett. Folyton unatkozik, már nem tudom mit találjak ki neki, pedig kertes házban lakunk. 4 éves nagyon eleven kisfiú. Rendeltem neki homokgyurmát mert még nem volt neki. Tegnap el is játszott vele, de ma már 5 percnél tovább nem érdekelte. Egyre feszültebb vagyok, minden idegesít, nem tud magában játszani vagy csak szétszed mindent, kinlódik, kiabál. Anya anya anya nézd nézd egész nap ez megy, nem tudom a dolgom csinálni. Ráadásul még fel is kelt itt nekem hajnal 4kor és az istennek nem aludt vissza. Csak azt várom, hogy hétfő legyen és menjen már végre oviba, olyan szar anya vagyok.

#Gyerek, gyereknevelés, karantén,
2021. dec. 11. 07:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan már! Emberek vagyunk, elfáradunk. Emiatt nem vagy rossz anya.

Én is sokszor alig várom az estét, hogy pihentessem az idegrendszerem.

Én személy szerint nem ítéllek el ezért, de biztos lesz itt pár baszatlan pinyáta aki szerint rossz ember vagy, minek szültél gyereket. Azokkal nem kell foglalkozni.

2021. dec. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen biztos lesz olyan, hogy akkor minek vállaltam gyereket. De ugyan honnan tudtam volna, hogy ennyire fárasztó? Még csak a rokonságban se volt kisgyerek, hogy láttam volna milyen fárasztóak. Én nem is értem, hogy van másnak meg 3 gyerekhez is türelme, vagy azok tudnak nyugodtan játszani 5 percet csendben biztos, mert az enyém az nem tud.
2021. dec. 11. 07:38
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Az én gyerekem 2 éves. Most épp beteg. Napok óta mindenen ordít. Szó szerint. Akár egy pelenka cserén is. Szégyen nem szégyen sokszor már nem bírják az idegeim és alig várom hogy lefektessem.
2021. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Én is hasonló helyzetben vagyok de sajnos nincs mit tenni ezt akartuk…de mikor elalszik már nem gondolok erre inkább bánom h nincs annyi türelmem egyebkent minden elmúlik szóval valahogy átveszeljuk a nehezebb napokat kitartást!
2021. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Meg ez a karanténosdi is kiidegel, hogy semmi baja és akkor 10 napig nem mehet kapun kívülre. Már harmadjára játszàk el 1 éven belül.
2021. dec. 11. 07:43
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

3 gyerekes vagyok 😂💪

Az enyémek folyton betegek. Szóval átérzem, hidd el.

Imádom őket, de vannak napok mikor legszívesebben elbújnék a föld alá. 😅🤦‍♀️ És nem a számukkal van a baj, nem maga a gyerekkel. Maga a szituációval, hogy unatkoznak,sokszor nem tudják feltalálni magukat, vagy épp ölik egymást..

2021. dec. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem pont ez mutatja azt, hogy nem vagy / nem vagyunk rossz anyák.

Mert érdekel, mert megkérdőjelezed, hogy vajon elég vagy-e neki, hogy megkérdőjelezed magad.


Hidd el egy rossz anyát, aki lekakkantja a gyerekét ez nem érdekli, nem gondolkodik ilyeneken.


Nem azt mondom, hogy aki nem stresszel rossz anya, csak a rossz anyák fixen nem stresszelnek azon, hogy ők milyenek. Nem minden madár veréb, de minden veréb madár.

2021. dec. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
3 gyerekem van. Ez a pont ma nekem pont kelés után 1 órával jött el, amikor a három éves, és a másfél éves se akart reggelizni, majd kezet mosni, és bődületes hisztiből állt felvenni egy nadrágot. Nem tudom, hogy az időjárás miatt, vagy rosszul aludtak, de a mai reggel non-stop hiszti. Én ráadásul egyedül is vagyok velük. Szóval teljes mértékben megértelek. Én már a délután alvást úgy várom mint magát a messiást.
2021. dec. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Ennyit tennék hozzá a témához ;)

[link]

2021. dec. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sokszor van ilyen. Van hogy már délelőtt ezen gondolkodom hogy mikor lesz végre csend. Én ilyenkor kiviszem őket az udvarra, ott talán wgy kicsit nyugisabb. Meg ott kisebb a hangzavar😄 tegnap nálunk elég hűvös volt, szitált is, de 2 órát voltunk odakint. Igaz én szét fagytam, de jót tett mindenkinek. Emett en szoktam nyugtató teákat is inni.
2021. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!