Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, hogy nincs türelmed...

Van olyan, hogy nincs türelmed a gyerekhez és alig várod csak este legyen már?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlem magam, de két napja már nincs türelmem hozzá egyáltalán, karanténban vagyunk mert egy csoporttàrsa covidos lett. Folyton unatkozik, már nem tudom mit találjak ki neki, pedig kertes házban lakunk. 4 éves nagyon eleven kisfiú. Rendeltem neki homokgyurmát mert még nem volt neki. Tegnap el is játszott vele, de ma már 5 percnél tovább nem érdekelte. Egyre feszültebb vagyok, minden idegesít, nem tud magában játszani vagy csak szétszed mindent, kinlódik, kiabál. Anya anya anya nézd nézd egész nap ez megy, nem tudom a dolgom csinálni. Ráadásul még fel is kelt itt nekem hajnal 4kor és az istennek nem aludt vissza. Csak azt várom, hogy hétfő legyen és menjen már végre oviba, olyan szar anya vagyok.

#Gyerek, gyereknevelés, karantén,
2021. dec. 11. 07:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen meg tudlak érteni. A lányom 3 éves, de ha éppen nincs oviban, mert beteg (sajnos ez mostanában elég sokszor előfordult), egy idő után idegőrlő tud lenni a helyzet, pláne ha én is fáradt vagyok, mert van egy kisöccse is. Ő ugyan eljátszik egyedül, de sokat hisztizik, meg most nála is előjött ez az "anya, nézd, mi ez?" és hasonló dolgok. Főleg ha nem megy ki rendesen sétálni, nincs lefárasztva, még rosszabb. Szerintem ezzel nagyon sokan vagyunk így, ettől nem vagy rossz anya.
2021. dec. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%
Az első egy évem ilyen volt.
2021. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
61%
Minden nap
2021. dec. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
23%
Nem az első kérdésed, így tudom, hogy nem dolgozol, akkor mi dolgod van? Egy 4 éves nem csecsemő, hogy kézben kelljen tartani, míg mosogatsz. Miért fárasztó pár napig rá figyelni? Ráadásul kint is lehettek, mert kertes.
2021. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
2021. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
80%
Van, van, de nem egy gyerekkel és nem 10 nap karantén alatt.
2021. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
De mégis hogy dolgozzak ha vagy beteg vagy karanténba van vagy nyári takarítási szünet van vagy téli szünet van. Hol toleràlnàk ezt? Könnyű annak akinél van nyugdijas nagyi, nálunk nincs.
2021. dec. 11. 09:50
 18/28 anonim ***** válasza:
84%
Én is 3 gyerekes vagyok💪, és sokszor eszembe jut milyen könnyű volt egy gyerekkel😂. Amúgy megértelek, én is nagyon elfáradok a nap végére. Ettől nem vagy szar anya!
2021. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
35%
Múltkor még 5 èves volt a gyereked😄
2021. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
80%

Vannak ilyen napok. Egy hónapon belül másodszor vagyunk karanténban. A 6 éves unatkozik baromira, a másfél éves nyűgös... én meg velük együtt. Nem ettől vagy szaranya, nem lehet mindig minden cukormáz. Nálunk a kicsi az elevenebb, nem alszik, egyszerűen akárhánykor teszem le este, azt délutáni alvásnak veszi a szervezete és egy óra múlva felkel.

Most az este 20:30-22:00 között aludt, utána fél háromig kirakóztunk meg binget néztünk, én sem vagyok valami vidám.

Asszem ezt csak valahogy túl kell élni, majd megnőnek 🤷‍♀️

2021. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!