Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem eszi a fiam?

Miért nem eszi a fiam?

Figyelt kérdés
Már nagyon kétségbe vagyok esve. Kisfiam 2 és fél éves ,nem bölcsis. Már másfél hete főtt étel undora van. Egyszerűen nemtudom beleimádkozni. Eleinte próbálom adni neki ,de üvölt,menekül. Majd mikor belefaradok fél óra után,leteszem neki. De hozzá sem nyúl. Nem adok neki órákig semmit de akkor sem. Látom ,hogy éhes. Főtt ,üres tésztát eszegeti,péksütit is. Inni sokat iszik. Semmi baja amúgy,jó kedvű,nem vettem észre fogyást sem. Felső 2 hátsó örlője még hiányzik de nem látom nyomát, hogy jönne. Mit tehetnék?
2021. dec. 31. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Majd elmúlik. Ezek jönnek mennek. Azt ne csináld, hogy főzöl neki valami féle "normális" főtt ételt aztán ha nem kéri, akkor elkezdesz vele alkudozni, hogy akkor egyén mást, pl péksüteményt. Nyilván én is a kakaóscsigát választanám ha a spenót lenne a másik és 2.5 éves lennék.
2021. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Neeem ilyet nem csinálok. Délelőtt és uzsonna időben kap ilyet .Ha ebédet nem eszik ,nem adok neki mást.

De köszi megnyugodtam. Remélem tényleg csak időszakos

2021. dec. 31. 12:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeknél van ilyen. Nálunk is volt. Minden falatot úgy kellett beleimádkozni. Már elzsibbadt a karom addig tartottam a szája előtt a kanalat.
2021. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pontosan ez van itt is de hajthatatlan,egy falat ha véletlenül bekerül a szájába kiköpi és a világ összes fájdalmával zokog
2021. dec. 31. 12:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem köpte. Be se kapta. Ha nagy nehezen bekapta félre dobta a pofazacskoba mint a hörcsög. Úgy kellett könyörgni hogy rágja meg nyelje le.
2021. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Komolyan már ennek is örülnék de nem megy. Persze nem adom fel,többször próbálom naponta de már fáradok
2021. dec. 31. 12:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekhez sok türelem kell. ;)
2021. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is vannak olyan időszakaim, amikor ugyan éhes vagyok, de nem kívánok semmi kaját. Ez ellentmondás persze, de akkor is komolyan van ilyen nálam is. Mondjuk nem tart ilyen sokáig soha, max. 2-3 napig.

38N

2021. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet besokallt az ünnepek alatt. Nem csodálom, én is. Majd ha vissza áll a rend és elmúlik a "csakmégegykisbejglit" és "párszemszaloncukor" időszak szerintem visszaáll . Addig is egyen pl sok gyümölcsöt, azzal el lesz míg visszajön az étvágya.
2021. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9# egy szem csokit és sütit sem evett. Előtte kezdődött ez pont. De tényleg remélem, hogy hamar visszaáll
2021. dec. 31. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!