Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek hány éves koráig...

A gyerek hány éves koráig normális, hogy a szülei ruha nélkül látják?

Figyelt kérdés

Én ha apává válnék, szívem szerint sosem szeretném a gyerekemet meztelenül látni, mert a gyerek kiszolgáltatott helyzetben van és nem tudatos döntés a részéről, hogy ő most ruha nélkül van és kvázi tudatosan hagyja jóvá, hogy ezt én vagy az anyja láthassuk.


Ettől függetlenül én magam emlékeim szerint kb 9 éves koromig rendszeresen voltam ruha nélkül, szerencsére apám ettől ugyanúgy ódzkodott, ahogy most én, de fürdés közben előfordult, hogy anyám bejött, sőt még mondogatta is, hogy ne szégyenlősködjek.


Tudom, hogy vannak családok, ahol még a nudista strandolás is belefér, most nem hozzájuk szól a kérdésem. Egy átlagos családban hány éves korig normális ez? Nálatok hogy volt gyerekként és hogy van szülőként?


25


p.s


- evidens, hogy én sosem mutatnám meg magam meztelenül

- oroszországi élményeim során megtudtam, hogy a család nő és férfitagjai együtt járnak szaunába, tehát egy 15 éves gyerek is még látja az apját, és az apja őt, és ugyanígy a női vonalon. Tehát nem férfi a feleségével/barátnőjével, hanem a férfi rokonával, barátjával.

- egyszer általános iskolában vendégségben voltam egy lány osztálytársamnál, akinek az apja nyitott ajtónál fürdött és még el is kezdett velem beszélgetni, borzalmasan kellemetlen volt



2022. febr. 17. 03:36
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2022. febr. 17. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!