Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kezeljem a 4 eves kislany...

Hogy kezeljem a 4 eves kislanyomnak a félelmét ?

Figyelt kérdés
Par napja a 4 eves kislanyom ejjel felriad, hogy repulo szornyeket lat amit megakarjak tamadni. Hiaba nyugtatom nem alszik vissza. Hiaba kapcsolok kislampat akkor is latja . Tegnap hajnal 2 tol nem aludt 5 ig. Peobaltam nyugtatni, hogy szornyek nem leteznek, es hogy ha a tvben latott ilyet az csak a tvben van a valosagban nincs, tenyleg mindent probaltam mar . Nagyon frusztralt emiatt, nappal azt mondja nem akarja hogy este legyen. Mit tudok tenni? Hogy segitsek neki?
2022. ápr. 3. 21:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Én emlékszem, hogy a vasalnivalót bikának láttam, ami figyel engem és támadásra kész, nem mertem megmozdulni, illetve árnyékot is elég könnyű, meg tárgyakat másnak látni.


Amikor fél fel kell kapcsolni a villanyt, és mellé kell feküdni aludni. Nyugodtan mondd, hogy az nem létezik, és meg is mutathatod, mi van ott, megnézhetitek együtt, a karodba fogod és úgy. Vagy odamész, ahol a valamit látja. Ha semmiképp nem akarsz vele aludni, építtess vele párnabunkert, ahol minden oldalon fal van, így biztonságérzete nő, na meg úgy érzi, tett valamit. Sokat segít, ha van állat a házban, ha nincs egyedül, kevésbé fél.

2022. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
A gyerekek sokmindent látnak és a legrosszabb mikor a szülők nem hiszik el!Ha igaz,ha nem neki a lényeg hogy mellette legyetek!
2022. ápr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mesét csináltam az ilyenekbol. Vicceset.pl.hogy igen, vannak repülő szörnyek,de ők nem rosszak,hanem azert szállnak be a gyerekek szobájába,hogy álomport hintsenek a szemükre,es szépen aludhassanak. De amikor a gyerekek makacsok,akkor a szörnyek egészen közel mennek és jóóóóóól megcsikizik a gyerekeket ( es itt neki állok jol megcsikizni) nalunk az ilyesmi mindig bevált
2022. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj spriccolós flakonból szörnyirtót!

Be szokott válni.

2022. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%
Az en gyerekem mindig jo alvo volt, talan 1x-2x riadt fel 6 ev alatt. Mi elalvas elott a ferjemmel melle fekszunk, beszelgetunk, nevetgelunk. Ettol nagyon megnyugszik mindig es vevigalussza az ejszakat.
2022. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nem azért van, mert mellette fekszetek. Én is ugyanezt csinálom a gyerekkel, csak még mellette is alszom néha, és rohadtul nem nyugszik meg, felkelt az éjszaka közepén, mert fél. A te gyereked egyszerűen jó alvó és/vagy nincs jelentős félelme.
2022. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
17%
Egyfolytaban szornyes meseket nez pedig. Megsem fél. Az otthoni legkor sztem fontos. Illetve altalabsn konnyu vacsorat kap es este nem nassolhat. Ez is fontos, hogy jol aludjon. Ha bekajalok, nekem is akkor szoktak remalmaim lenni.
2022. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!