Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem sikerül bilire szoktatnom...

Nem sikerül bilire szoktatnom a 2 éves lányomat, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Már 2 hete délelőttönként csak kisbugyit meg nadrágot adok rá, de mindig összepisilja meg a szőnyeget is. Ugy hagyta őt egy kis időre, de nem zavarta őt. Ráül a bilire de nem pisil bele.
2010. szept. 15. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd még, adj rá pelenkát. Nem minden 2 évest lehet bilire szoktatni. Először szerintem érdemes fürdés előtt ráültetni, majd utána a reggeli ébredés után. Csak szépen fokozatosan, erőltetni nem szabad!
2010. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokszor mondták, hogy csak akkor lehet elkezdeni, ha már elég érett rá. Pedig azt gondoltam, hogy 2 évesen már valahogy csak meg lehet rá tanítani. Nos, nem. Az én fiam is csak 3 éves kora előtt nem sokkal lett szobatiszta. Igaz, kellett egy kezdő lökés, amikor nyaralni voltunk csak kisgatyát adtam rá, pelust nem, egy darabig bepisilt, aztán már szólt, de egy ideig még későn, aztán már időben. De korábban is próbáltam, és akkor még nem ment.

Nem tragédia, ha két évesen még nem szobatiszta egy gyerek.

2010. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!