Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5-2 éves még szopizós...

1,5-2 éves még szopizós csemeték anyukái? Átalussza babátok az éjszakát? Kisfiam 19 hónapos, rendesen vacsizik, de még 1x kel és rendesen szívja a cicit. Nem zavar, csak kíváncsiskodok.

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam látod, nem is vacsorázik, cak cicit kap már este, és átalussza az éjszakát hónapok óta. Most 18 hónapos. Hozzáteszem, mellettünk alszik.
2010. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi 6-7 között vacsizunk, 8-9 között megy aludni. Szopik és elalszik utána. Általában 2-3 körül ébred, aztán hajnalba, ilyenkor már köztünk marad.
2010. szept. 17. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:
2 éves lesz a kislányom és még soha nem aludta át az éjszakát,tobbszor ébred,olyankor cicit kap és már alszik is tovább.Szerintem ez addig így is lesz,amíg le nem szoktatom a cicirol,amit hamarosan meg kellene tennem:-D
2010. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Amig szoptatod, ez igy marad.
2010. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az utolsó írta! Ahogy elválasztottam 18 hónaposan a fiam, attól a naptól átalussza az éjszakát. Előtte 2-5 hónapos kora között átaludta, majd 5-18 hónap között volt, hogy 10-szer is kelt!
2010. szept. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 éves a kislányom, még ő is szopik. Eddig volt, hogy éjjel akár 4-5x is megébredt, szopival pillanatok alatt vissza is aludt. Ő is rendesen vacsorázik lefekvés előtt kb. 1 órával!Most kb. 1 hete már csak 1x ébred, 5 körül, de azonnal vissza is alszik, ha mellém rakom.. így reggel 8-ig húzza. Egyébként nem igaz, hogy ha leszoktatod, azonnal átalussza az éjszakát vagy csak a szopi miatt ébred. Nekem a nagyok is több, mint 2 évesen szoktak le a ciciről, de ők már fél évesen átaludták az éjszakát, pedig velük se csináltam semmit máshogyan. Szóval gyerekfüggő, hogy melyik, mikor érik meg rá, hogy átaludja az éjszakát.
2010. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az enyém 21 hós , 16 hós kora óta megszűntek a gyakori kelések, nem tudom minek köszönhetően, ui. nem változott semmi. azóta is kap cicit, nappal és este elalvás előtt, ill. ált. hajnalban is egyszer, mostanában volt hogy megint többször kelt éjjel, mert jöttek a szemfogai, de most már kinn vannak, és megint jól alszik. rendesen vacsizik ő is amúgy, 6 körül, majd cici kb. fél 8kor. de nekem már elég kevés tejem van. ha nem hagyja abba magától, amire mondjuk nem is utal sok jel, akkor olyan 2 éves kora körül megpróbálom vele megbeszélni, hogy vége.
2010. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22 hónapos kisfiam szeptember elején elhagyta a szopizást. Azóta is ébred minden éjjel legalább egyszer, de inkább kétszer.
2010. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
most 2 éves (fiú), 21 hós kora óta viszonylag átalussza az éjszakákat, azóta nem is tudok tejet csikarni magamból, már csak cumi vagyok... Az elalváshoz és hajnali (már ez sem rendszeres) visszaalváshoz kell a cici. Még többször felül, de könnyen visszafekszik, gyakran már magától.
2010. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szóval elválasztás nélkül is van remény..
2010. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!