Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerencsésen alakult tavaly...

Szerencsésen alakult tavaly szeptemberben az oviba szoktatás?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben kezdte a kiscsoportot, örömmel ment de kb 1 hónapja talán több is minden reggel sírva adom be.Ma már itthon az apjától búcsúzva is sírt.Ez mitől lehet?

2022. máj. 20. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Miért ne. Ha nem tudsz dolgozni akkor nem tudsz. Nekem a munkahely adott papírt h vegyen tp-re mert amilyen munkakörülmények vannak, kismama nem dolgozhat
2022. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Jajj bocsi nem ide akartam😂😂
2022. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Van gyerek akinél csak akkor van baj mikor tudatosul benne h ez bizony már állandó buli. Lehet nála most jött el
2022. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Az én gyerekemnél is így van, de mondjuk neki csak azóta hogy kistesója született. Meg azt is észrevettem, hogy kifejezetten akkor nehezebb beadni reggel amikor nem kiegyensúlyozott, hanem valami történt, pl veszekedtem vele valamiért készülődés közben vagy ilyenek és rosszkedvű lesz. Nálatok nem történt valami ami megborította őt egy kicsit? Óvónénik mit mondanak? Történt vele bármi rendellenes az oviban?
2022. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gondololtam erre én is, hogy esetleg egyszer -egyszer attól is van,de nagyon figyelek hogy jó hangulatú legyen az indulás.Semmi változás nincs itthon sem,se viták, veszekedések minden úgy van mint mindig.Őszinten nem kérdeztem meg az óvónőket,mert reggel ugye sír, délután meg szabadulni akar.De szeret ott lenni és nem mondja hogy bántják vagy ilyesmi.

Gondoltam erre is hogy most esett le hogy állandóan program,de már azért csak jár 9 hónapja és azért csak nem ilyen későn esik le neki hogy ez már fixen van az életében.

2022. máj. 21. 13:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk ma sírt mikor az apja elment dolgozni és akkor is sír ha én megyek el és hagyom itt az apjával.Normalis ez a fajta érzékenység ennyi idősen?
2022. máj. 21. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!