Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiú gyermek, ha nem...

4 éves fiú gyermek, ha nem szívesen rajzol, akkor az óvónőtől elvárható, hogy "rávegye"?

Figyelt kérdés

Nem erőszakkal gondolom, de valamilyen módon meg kellene hogy hozza a kedvét?


Vagy ebben a korban még nyugodtan rá lehet hagyni?


Én itthon rá tudom venni. Nem kényszerítem, csak ha leülök vele, akkor csinálja. Az óvodában nincs hozzá kedve állítólag. Nekem fura, hogy ezt ráhagyják, de lehet én gondolom rosszul.


2022. jún. 6. 08:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Te mennyit szoktál naponta rajzolni? Semennyit? Akkor álljál csak naki, ha akarod, ha nem...


"lányomat nyaggatták azzal, hogy nem megfelelő a ceruzafogása"

A kettőnek mi köze egymáshoz? Én nagyon sokat rajzoltam kiskoromban, de se a ceruzát, se a villát, se a kanalat nem úgy fogom, mint mások, de köszönöm szépen, jól megvagyok. Ez a helyes fogás akkora hülyeség.

2022. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!