Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 hónapos kislányomnak mind a...

3 hónapos kislányomnak mind a kettő füle eláll Tapasztalatokat szeretnék.Akinek a babájànak elálló füle volt majd ez magától rendeződött? Ha kellett plasztikàztatni hol érdemes? Hány éves korban?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 15:37
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
45%
Mivel én 40-es vagyok, és eláll, ezért úgy gondolom magától nem javul meg. Gyerekkorban kell folyton leragasztva lenni, és akkor rendben lesz. Plasztika nélkül. Lányoknál nem tudom hogy van, de fiúként engem rengeteget csúfoltak kamaszkoromban.
2022. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom folyton leragasztva tartani neki mert zavarja nagyon
2022. jún. 10. 15:41
 3/43 anonim ***** válasza:
74%

Én ilyen hülyeséget még nem hallottam hogy leragasztva megjavul... omg.

Nagyon sok fül-orr-gégész kiskorú gyerekeknél ingyen megcsinálja. Hogy hol érdemes... attól függ hol élsz... plusz nem árt utánanézni az orvosnak.

2022. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
96%

Ne is ragaszd le, mert baromság. Az elallo fül egy extra porc miatt áll el, a ragasztás amellett hogy nem segít ezen még fajdalmas is.

Legkorábban iskolás korban műtik, de nem árt észben tartani, hiyg attól, hogy téged zavar, egyáltalán nem biztos, hogy őt is fogja. Elallo fülem van, mindig is az volt, marhára nem zavart, sosem akartam megmuttetni

2022. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
85%
A fül orr gégész biztos nem csinálja meg, mivel ez plasztikai műtét
2022. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
81%
Gyereksebesz megcsinalja, ha kell.
2022. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Még nagyon pici, és lehet,hogy alakul neki...? Nem tudom. De nem is engem zavarna szerintem,hanem a többi gyereket. Akik gonoszak bizony. És meg akarom óvni a csúfolàstól.
2022. jún. 10. 16:14
 8/43 anonim ***** válasza:
99%

Még alakulhat, de nem tudjuk, mennyire "vészes". Csodák nem történnek, ha kicsit eláll, akkor még "hozzánőhet" a gyerek, de ha nagyon eláll, és zavarja majd őt, akkor azon a műtét segít csak sajnos.

Én nem hiszem, hogy a tapaszos dolog bármit segítene...

2022. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
3%
Nem fog alakulni. Ragaszd le, mindig ha otthon van. És műtét nélkül jó lesz. Biztosan nem zavart suliban hogy füleseztek, dumbóztak majmoztak? Örültél neki?
2022. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
98%

Nem, nem orultem neki, de nem zavart. Millió más dologért is csufoltak - képzeld, szemüveges voltam és voroshaju mellé. Időben rajottem, hogy át kell nézni rajtuk. Ha nem reagál az ember már nem is vicces csufolni.


A ragasztás nem használ.


Kerdezo, ha majd zavarja a gyereket, akkor szol

2022. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!