Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 hónapos kislányomnak mind a...

3 hónapos kislányomnak mind a kettő füle eláll Tapasztalatokat szeretnék.Akinek a babájànak elálló füle volt majd ez magától rendeződött? Ha kellett plasztikàztatni hol érdemes? Hány éves korban?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 15:37
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
61%

18#


Az én gyermekemnek is nagyok és elállóak a fülei.

De képzeld, arra nevelem, hogy ne szégyelje magát. Ne takargassa magát, és úgy szép ahogy van.

Egy 3!hónapos kisbabáról beszélünk.. 3!hónapos baba mellett már azon agyal hogyan fogják csúfolni.. 🤦‍♀️

Mi ez, ha nem " elnemfogadása" a gyermekének?


Ennyit a rosszalló kommentemről.


Sajnálom, hogy Te nem kaptad meg azt az önbizalmat amit kellett volna.

2022. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
37%
21. Jaj ne analizálj légyszíves, mert nagyon kellemetlen még olvasni is. És a gyerekedet is arra neveled, hogy egy komment alapján ítélkezzen emberek felett? Mert akkor csak egy olyan kötözködő pukkancs lesz mint a kedves anyja és mindenki utálni fogja. Sajnálom, hogy neked meg annyi a frusztrációd az életedben, hogy az interneten kell idegen emberekbe belekötnöd 🤷‍♀️
2022. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

Az ovis kortól nem félek inkább iskolás és kamaszkor miatt szeretném ha nem bántanák. A kamaszkor is húzós. Ahogy az első is írta őt is bántották miatta kamasz korban

Természetesen a legjobbat szeretném neki.

Ez egy egyszerű beavatkozás 1-1,5 óra. Csak tapasztalatokra lettem volna kíváncsi. Nem is értem,hogy 17-es kommentálót...

2022. jún. 10. 18:59
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekemnek is eláll. Néha zavarja, néha nem. Szerencsére rengeteg, extra dús haja van, így annyira nem látszik még felfogva sem . Persze ha kesobb meg akarja muttetni, engedni fogom. De talán nem is fogja.
2022. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
25%

22#


😂😂 Nem nekem van frusztrációm.. Nem én kommentelek passzív agresszív mód, habzó szájjal.


Tudod.. Nem én vagyok az aki nincs megelégedve önmagával.. 🤔

Pukkancs maximum te vagy, a gyerekeim köszönöm jól vannak, és igen is arra vannak nevelve, hogy elfogadják a társaikat és önmagukat, kívűl-belül, mert képzeld nem átlagos gyerekek.

2022. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

20as ezt most komolyan minden bántás nélkül fogom írni


Elhiszem és biztos nagyon aranyos lehet a kislányod. És,hogy mindenkinek tetszik és cuki.

De amikor egy felnőtt nőt lát az ember elálló fülekkel. Hát azt az emberek azért észreveszik...


Amúgy példának vegyünk engem

Nekem a fogaim közt van elöl egy nagy szünet. Szüleim soha nem csináltál nekem fogszabályozót. Igaz én nem is kértem,de tudtam,hogy nagyon zavar és csúnyának érztem magam tőle.

Anyagilag bele fért volna amúgy nekik.Nagyon fusztrált egész életemben. A mai napig nem mosolygok egy képen sem. Ha beszélek is úgy beszélek,hogy alig nyitom ki a szám. Mindig mindenki a szám a fogalom nézte egész életemben beszéd közben. Nagyon rossz érzés a mai napig Nem mertem ismerkedni sem. Most gondolkozom rajta felnőtt fejjel,hogy megcsináltatom. Én a gyerekemnek hasonló rosszat nem szeretnék.

Mai napig nem értem miért nem csináltatták meg nekem.

2022. jún. 10. 19:27
 27/43 anonim ***** válasza:
53%
22-es, legalább a megszokott szavaidat váltogatnád, annyira könnyen beazonosítható vagy, állandóan "pukkancs", más szó nem jut eszedbe? Ekkorra a szókincs? Meg neked mindenki frusztrált, ráadásul te szólítasz meg folyton másokat, és neked áll feljebb, ha valaki visszaszól. De persze mások a frusztráltak 🤣🤣
2022. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Van a bölcsiben egy kislány akit baba korától ismerünk elegge elallnak a fülei, babakent feltűnő volt, de olyan frizurát csináltak neki (most 3 éves) hogy egyáltalán nem látszik hogy elallna, nagyon szép kislány. Ez is egy megoldás.
2022. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy protekció.
2022. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
*bocs, nem ide
2022. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!