Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 hónapos kislányomnak mind a...

3 hónapos kislányomnak mind a kettő füle eláll Tapasztalatokat szeretnék.Akinek a babájànak elálló füle volt majd ez magától rendeződött? Ha kellett plasztikàztatni hol érdemes? Hány éves korban?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 15:37
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod, hogy nem?
2022. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
97%
Fejezzétek már be ezt a leragasztást! Nem vezet eredményre és ezt ti is tudnátok, ha utána néznétek mielőtt baromságokat tanácsoltok. Ész megáll. Felesleges kínzás lenne szegénynek. Kérdező, alakulhat persze szerintem ezen ne aggódj most. Ha nagyon vészes és zavarja majd megműtitek. Szerintem ne mondogasd majd neki egyáltalán, lehet őt nem is fogja érdekelni. Csúfolni meg sajnos bármit lehet, engem egy zöld pulcsi miatt készítettek ki.
2022. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
94%
11. Onnan, hogy orvosokra hallgatunk nem a szomszéd Marika nénire 🤷‍♀️
2022. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
0%
Az orvosok pénzt akarnak.
2022. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
96%
14. Ó bocsánat, nem tudtam hogy egy igazi Facebook professzorral van dolgunk. :D
2022. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
89%
Ez a legragasztás honnan jött, kb 1550-ből, a Pikler Emmi féle időkből? Vagy Spock doktor?
2022. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
22%

Gratulálok!

Te magad sem vagy képes elfogadni a gyermeked kinézetét, hogyan várhatod akkor el, hogy más megtegye, vagy egyáltalán a gyerekednek ne sérüljön az önképe?


Anyaként az lenne a dolgod, hogy a gyermekednek egészséges önbizalmat adj..

2022. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
38%
17. Gratulálok neked is a rosszindulatú kommentedhez! Hol írta, hogy nem tudja elfogadni? Fél, hogy bántani fogják, hű micsoda gonosz anya. Amúgy a fülplasztika az egyik leggyakoribb plasztikai műtét és nem igen hallod, hogy ó de megbántam, hogy megműttettem az elálló füleimet. Nem véletlen.
2022. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg csak a műtét segíthet, de azt hiszem, azt csak jóval később lehet megcsinálni. Változhat is addig, ezt nem lehet előre tudni. Kislányoknál segít valamennyit, ha ráfésülik a hajat.
2022. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Kb fél éves korától elálló a lányom füle. 5 éves, de senkit nem zavar. Sose csúfolták...

Műttetni? Csak ha őt zavarni fogja. Én imádom, és tetszik az elálló fülével együtt, úgy ahogy a bölcsis,ovis szerelmének ☺️

2022. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!