Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már senki nem viszi haza délben?

Már senki nem viszi haza délben?

Figyelt kérdés
Faluból költöztünk nagy városba,és ugyanaz a helyzet. Szinte csak én jártam délben a fiamért,azok is ottalvósak ahol van otthon kistesója. És zavarban voltam. Óvónők gyakran kérdezték dolgozok- e már,mindkét helyen, és szégyelltem magam, plusz nem estem teherbe.otthon a dédimamát gondoztam.Most iskolát kezdi,babám születik addig,és hozni akartam haza,most kiderült hogy mindenki kérte a napközit az egész osztály ( listát láttam) én is aláírtam,hogy ne én válasszam el a barátaitól,meg tanulástól,de télen sötétbe jár haza,aggódom,hogy sok lesz neki. Az én gyerekkorom jó volt akkor még sok gyereket vittek haza,nekem szomorú,hogy már furán néznek,már nem szokás.akik gyerekkel vannak otthon azok se. A mindennapos tesiről ne is beszéljünk és már elsőben 5 óráik vannak,mi felsőben kezdtük. A harmadikos unokaöcsémnek 6 órái voltak. Nekünk csak középiskolában volt és max heti 1 vagy kétszer. Angolt már elsőben kezdik mi ötödikben kezdtük. És már elsőben jegyek vannak nincs piros pont meg ilyenek. Ellenőrzőim megvannak emlékbe,nekik már nem lesz,csak a neten fent. Ez szomorú. Ti van amiben csalódtatok vagy amit jobban szerettek mint régen volt?
2022. júl. 2. 03:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Konkrét tapasztalatom még nincs, mert most fogja kezdeni az ovit a fiam. Viszont mikor beszéltem az óvónőkkel, és mondtam, hogy itthon vagyok a kicsivel, nem szeretném majd bent altatni, megjegyezte, hogy a legtöbben akkor is bent altatják.

Én személy szerint ismerek ilyet is, olyat is. Aki otthon van, de bent altatja. (Elvileg a gyerek akarja, gyakorlatilag ismerem annyira, hogy tudom, hogy csak ő akarja, nem a gyerek)

És olyat is ismerek, aki ha megteheti, elhozza.


Én nem vagyok ősanya típus, de el fogom hozni, egyrészt, mert ez az időszak már nem fog visszajönni soha. Másrészt, mert alig lehet elaltatni, és akkor se tud nyugton lenni, csendben feküdni, ha meg kialussza magát, este alig alszik el.

2022. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nálunk a fél csoport hazamegy délben.3evestol 6 ig vegyesen.Van aki nem dolgozik ,de Bent alvós a gyereke,meg is jegyezte ,hogy jó hülyék vagyunk hogy hazahozzuk.Neki kell az én idő ,O csak 5 körül megy érte.
2022. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!