Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet komoly baja attól, hogy...

Lehet komoly baja attól, hogy beleivott a koszos vízbe?

Figyelt kérdés

Csütörtök óta volt kinn a kertben a kutyának kicsi medencében pancsolós víz. A kutya is ivott belőle, meg belevitte a koszt, gusztustalan lett mára. Mi elutaztunk azután, hogy kiraktam neki, és ma (szombat) du még mindig nem volt kiöntve a víz, de már a kutya is kerülte. Kinn voltunk a kertben, a gyerek (2 éves) mászkált, homokozott, aztán egyszer csak fogta magát és a homokozós poharát a vízbe mártotta és beleivott... nem tudom, mennyit ihatott, valószínű nem sokat, de biztos lement valamennyi. Kicsit meghánytattam, és utána itattam vele tiszta vizet.

Lehet esetleg (gyomorrontáson kívül) komolyabb baja? Fertőzés, ilyesmi.



2022. júl. 23. 21:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
33%
Nem is reméltem, hogy hirtelen felhagytok az agresszív kommunikációval, valamiért ez nektek KELL, valószínűleg a saját életetekben való tehetetlenség kompenzálására…
2022. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21%
21. Nyuszika, te vagy aki itt okoskodik és beszél, beszél a nagy világba. Milyen tehetetlenségről beszélsz? Azt se tudod ki vagyok, mi vagyok, okoska. Btw ha nem tetszik, amit írok nem lesz egyből agresszív. Vagy nem tudod mi az agresszív szó jelentése, ebben az esetben javaslom a google használatát az okoskodás előtt.
2022. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#22 Jó művelődést: [link]
2022. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
40%

23. Oh én tudok példákat:

“ Végezetül, ha itt van olyan szülő, aki soha nem hibázott, soha nem hagyott semmit elöl, soha nem esett le a gyereke sehonnan, soha nem sértette meg magát stb., annál majd térjünk rá vissza a gyerek 20-30 éves korában, mennyire is sikerül neki saját lábra állnia, bízni a saját képességeiben és megtalálnia a helyét a világban.”


“valószínűleg a saját életetekben való tehetetlenség kompenzálására”


Ja te beszólogathatsz, mert te különleges vagy, igaz? :)

2022. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#24: [link]
2022. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
32%
25. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Az nem érvelési hiba, cica ha rávilágítok, hogy te osztasz ki mindenkit és utána te játszod a mártírt. De hagyjuk is egymást, mert nagyon kellemetlen vagy. Szia🙋‍♀️
2022. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!