Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kellene tennem ilyen esetben?

Mit kellene tennem ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a gyerekeket, viszont a vőlegényemmek van egy kishúga aki lassan 2,5 éves lesz. Másból sem áll az életem amióta közelebb költöztünk, csak hogy munka előtt és után a kislányra kell vigyáznom. Egyedül maradt az anyuka, tehát próbálok segíteni amiben csak tudok, de már annyira rám lett akasztva a gyerek, hogyha esetleg nem tudok vigyàzni rá, már az egész falu attól zeng, hogy rám nem lehet számítani, nem segítek semmiben és társai. Ami azért elég rosszul esik főleg azok után, hogy rendszeresen én főzök nekik is, hétvégente átmegyek kitakarítani a lakást, mert ha én nem fogom, az anyuka nem csinálja meg. Emiatt hagyta el a kislány apja is. Egyszerűen ahogy terhes lett, azzal együtt igénytelen is. Pedig azt lehet mondani, hogy könnyű terhessége volt. A párom viszont ugrik, ha az anyukájának szüksége van valamire. Mindent és azonnal. Akkor is ha éjjel 2-kor az anyja rumot akar inni például. A párom az anyját félti, nem érdekli, hogy ez így mindenkinek mérgező.

2022. aug. 6. 10:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Nemet mondani és szakítani.


Vagy maradj csendben, de ne panaszkodj.

2022. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hatàrok hùzàsa, szakìtàs.
2022. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg anyós nem akart mèg egy gyereket, csak úgy maradt, ezt nem tudja feldolgozni. De ez nem a te gondod. Rabszolgànak hasznàl a pasid meg az anyja. Lelèpnèk ilyen helyzetb, segìtsen az anyjànak az exed.
2022. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Andersen..
2022. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Jajjistenem! Értelmes válasz?
2022. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!