Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnak azok az anyukák...

Mit csinálnak azok az anyukák akiknél a gyerek csoportjába van verekedős gyerek?

Figyelt kérdés
Lányomékhoz most került egy új kisfiú és állandóan veri a lányokat, köztük az enyémet is.Ilyen helyzetben ér azt mondani, hogy ne kezdje a verekedést, de ha bántják adja vissza?

2022. okt. 4. 21:46
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Mikor öcsém alsós volt és állandóan piszkálta egy fiú akkor csináltam olyat, hogy megbeszéltem a piszkálónak, hogy ha még hallok itthon panaszkodást megverem:D

De akkor én is voltam kb 16 éves a kissrác meg 8-9.

Most meg vagyok 30 felett a kisfiú meg 4-5 éves között és nem tudom hogy hol hogy van, de nálunk a gyerekek nincsenek felügyelet nélkül, az azért feltűnne valakinek ha én elhúznék a bokorba egy kisfiút, mert ha nem akkor ott komoly gond van az óvodával is és egy gyerek sincs biztonságba. Szóval ez max az óvodai felügyelet milyenségének tesztje lehetne.:D:D


Valaki írt itt privátot.Aranyos, hogy aggódik, de nem bántalmaznak.Nem ver engem itthon a férjem és a gyerekünket se.

2022. okt. 6. 12:09
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

#20 szerintem minden anyuka ezt csinálná szíve szerint.

Nem ovi hanem általános iskola, de anyukám is rángatott meg egy lányt, amikor az engem terrorizált.

A legjobb barátnőm anyja is megfenyegetett egy másikat, hogy hagyjon békén (én mindig kicsi és érzékeny voltam, könnyű célpont).

De ma már ezt sajnos nem lehet, mert a normális gyerek szülei fogják megütni a bokájukat.

2022. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!