Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért akadnak ki sokan azon,...

Miért akadnak ki sokan azon, hogy nem akarok több gyereket, elég egy?

Figyelt kérdés

#Gyerek, egyke, gyerekvàllalàs, gyereknevelés,
2022. okt. 29. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Ki akad ki rajta?
2022. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha ôk ràkèrdeztek a gyerekre, akkor te is ràkèrdezhetsz, hogy mièrt akad ki..
2022. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Megfordítom a kérdést: miért érdekel különösebben az, hogy mások ezt szóvá teszik neked?

Az emberek mondanak dolgokat. Ha határozottan állok egy kérdéshez, nem tud az ő véleményük felidegesíteni, lepereg.

Akkor zavar, amikor nekem is kétségeim vannak az adott témában.

2022. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenki. Anyós, sógornő vagy munkatárs akiknek több gyereke van. 3 évig nem aludtam egy éjszakát se végig, egyszerűen semmi kedvem elölről kezdeni az egészet, úgy érzem egy gyerek nekem elég és férjem is így gondolja szerencsére.
2022. okt. 29. 13:40
 5/13 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bánt, hogy a fiamnak nem lesz testvére ez igaz, de ettől még nem fogok akarni másikat, legalábbis nem hiszem, hogy később meggondolom magam.Szinte már heti szinten kapom a kérdést mikor lesz testvére. Most 4 éves.
2022. okt. 29. 13:42
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Mert nem nekik kell felnevelni :)

Mert ok vallaltak tobbet.

Mert nekik nem lehetett tobb.

Mert szeretnenek meg unokat.

Mert szeretnenek meg unokahugot vagy unokaocsit.

Mert szerettek, hogy van testveruk.

Mert nem volt testveruk, es szerettek volna.

Mert nem jut eszukbe mas, hogy mit mondhatnanak.

stb.

2022. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Leírtad, mert bűntudatod van. Csomóan vállalnak, mert legyen a gyereknek testvére, aztán ölik egymást 15 évig, az anya meg kikészül a dupla feladattal. Zárd le magadban és nem fog érdekelni, ki mit okoskodik. Ha nem hagynak békén kérdezd meg, hogy finanszírozzák-e helyetted, meg jönnek-e éjszaka altatni. Mert ha nem, akkor marha könnyű azt a bizonyos csalánt verni.
2022. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanígy gondolkodtam. Mígnem terhes lettem. És most a 8 évesnek van egy 1 éves kisöccse
2022. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk forditva van. Anyam mondogatja mindig, hogy eleg 1 gyerek a mai vilagba, nehez felnevelni meg azt az egyet is es ö nem tud segiteni, bele fogok rokkanni ha meg egyet vallalok. Igaza van. En nem vallalok meg egyet de ez az en velemenyem :) az meg, hogy legyen tesoja a gyereknek.. hat figyelj, több olyan tesot ismerek akik nem beszelnek egymassal mint olyat akik beszelnek. Megy a lehuzas rendesen tesok reszeröl is
2022. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Sosem lesz olyan, hogy mindenkinek megfelelj.


Míg nem volt gyerek, folyamat nyaggattak, mikor lesz

Meglett a fiam, nyaggattak, hogy kell egy lány is

Meglett a lányom, azt hittem itt ezzel békén hagynak, "teljesítettem". (Nem ezért vállaltunk 2t).

Most azt hallgatom, mikor jön a 3.? "Mii, nem lesz?! De miééér?!" Meg "óó, azt nem ti döntitek el. Jön az, ha jönni akar"...

Én le se szarom az ilyeneket mar. Már bocsánat.

2022. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!