Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért akadnak ki sokan azon,...

Miért akadnak ki sokan azon, hogy nem akarok több gyereket, elég egy?

Figyelt kérdés

#Gyerek, egyke, gyerekvàllalàs, gyereknevelés,
2022. okt. 29. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Van testvérem és alig beszélünk, találkozni még annyit se szoktunk, így nem aktív szereplője a hétköznapjaimnak. Ez alapján anyámnak van 2 gyereke, két vonalon kommunikál velünk. Nekem is két gyerekem született, de a férjemmel nem egymás testvérének terveztük őket, hanem kettőt akartunk. Egy lány, egy fiú, mindenki tudja, hogy ennyit akartunk, mégis jön a kérdés: mikor jön a harmadik?

Van sapka, nincs sapka... Nem lehet lerázni az önjelölt szakértőket sose.

2022. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is mindig mondogatják, de nem húz fel, mert nem szeretnék többet. Az hogy jó testvérek lesznek, én úgy látom kb 50%, csak emiatt nem érdemes vállalni. Én azóta vagyok boldog mióta újra dolgozom és tanulni is van időm, 3 éves a gyerekem, 2 éves kora óta dolgozom ujra. És nem szeretnék újra terhes lenni, és az egész napom gyerekezessel tölteni, ebből elég volt bőven 2 év.
2022. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Állandóan ezt csinálják bizonyos emberek, ha nincs gyereked azért, ha 2 fiú van akkor miért nem lesz egy harmadik, hogy legyen végre lányod is stb. Nem kell velük foglalkozni, senkinek semmi köze hozzá mikor mennyi gyereket vállalsz, ezt csak a párodra és rád tartozik.
2022. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!