Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a kisgyereke nagyon...

Akinek a kisgyereke nagyon keveset evett mindig is annak később kiderült valami betegség vagy szervi baj?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves koraszülött volt 34 hétre született. Mindig is rettentő keveset evett, tápszerből is így minimálisakat hízott és 4 hónaposan ezért elkelett kezdeni a hozzátáplálást. Evett is jól, elég szép adagokat de aztán 1 éves kora óta egyre kevesebbet eszik mindenből. 1-2 kaja van amit szivesebben eszik de azokból sem mennyiséget. Súlya miatt kipróbáltuk az infatrinit, nutrinidrinket is de akkor meg rendes kajából még annál is kevesebbet eszik. Szerintem nem az lenne a lényeg hogy felhízlaljuk hanem rájönni hogy mi az oka hogy ilyen keveset eszik. Most már széklete is csak heti egyszer van de napokig visszatartja mert kemény neki és fél kiengedni amit persze meg is értek. Illetve elég sokat alszik, este 8-9 körül alszik és reggel 7 körül kel. Délben megint alszik 2-4 órát. Tegnap az ebédhez hozzá sem nyúlt inkább elment aludni és 4 óra múlva kelt fel. Mai reggelije 2 harapás kakaós csiga. Már nem tudom mit csináljak. Most 9,8 kg és 83cm magas. Természetesen ma voltunk háziorvosnál, vérvételt javasolt illetve jovoheten megyünk koraszülött utogondozasra ott is elfogom mondani mi a probléma csak érdekelne hogy más is volt ilyen helyzetben? Mi lett végül?

2022. nov. 10. 13:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én kisfiam sem igazán evett 2 éves koráig, anyatej se érdekelte, a minimumot éppen megette, lassan hízott. Tápszert meg se kóstolta , hozzátaplalas se izgatta. 2 éves kora után valamivel kezdett mennyiségeket enni. Most 3 éves és kifejezetten jól eszik, egyre kevésbé válogaos, oviban is mindig mondják hogy többször ker újra.
2022. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!