Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan nyírjátok a gyerek haját?

Hogyan nyírjátok a gyerek haját?

Figyelt kérdés

Adott egy 2 éves áldott jó kisfiú...na de ha eljön a hajnyírás ideje, olyan hisztit levág, hogy levegőt alig kap. Baba hajnyíró gépünk van, ami elég halk, szóval még az sem indok hogy túl hangos. Mikor pici volt még tűrte. Aztán mikor kezdte nem szeretni, elkezdtem álmában megnyírni gyorsan. Viszont napközben már nem alszik ilyen mélyen, szóval sajnos nem opció. Így viszont nem lehet neki normális frizurát vágni, hanem ilyen össze vissza valamit. Fodrászhoz azért nem viszem mert szerintem ugyan ilyen hatalmas sírást rendezne, komolyan mint akit ölnek vagy nemtudom. Anyu szokott segíteni megpróbálni közben elterelni a figyelmét, de nem jön be ez sem. Mese sem, semmi. Ha panelban látnánk, szerintem rám hívnák a gyámügyet.

Valakinek van ötlete, akinek szintén ilyen extra rosszul viseli a gyereke, hogyan lehetne megoldani?



2023. febr. 10. 13:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem mindenki pancser hozzá 😉
2023. febr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell pancsernek lenni ahhoz, hogy az embernek jó ízlése legyen. :)

Nyírjad akkor a gyerekedet otthon, mint a birkát.

2023. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Fodrász, mert nem akarom, hogy idegsokkot kapjon :D A fodrásznál nem sír, otthon meg csak előveszem az ollót, már üvölt.
2023. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem. Ebből a megnyilvánulásodból érezhető:

Nyírjad akkor a gyerekedet otthon, mint a birkát.

2023. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!