Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Későn beszélő gyerekek anyukái...

Későn beszélő gyerekek anyukái! Mikor kezdett el beszélni gyermeketek? Láttok valamilyen hátrányt abból, hogy később kezdte a beszédet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 13:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Albert Einstein 4 évesen szólalt meg először...

addig nem volt mondanivalója

s KI lett belőle?

Vannak gyerekek (főleg fiúk) akik 3 éves kor körül kezdenek szavakat összekapcsolni, mégis értelmes ember válik belőlük. Némelyek túlaggódják ezt a dolgot...

2010. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A tegnapi 23.09-es vagyok, aki kérdezett. Nekem egyébként 2 éves a lányom. Köszönöm a részletes választ! (+ bocsánat, hogy belekontárkodtam, más kérdésébe, csak engem is nagyon izgat ez a téma)
2010. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2010. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én a harmadik válaszoló vagyok. Minket is elhajtottak mikor a fiam 2 évesen se beszélt egy szót se. Aztán végigjártuk a

1. gyerekosztályt

2. a gyógypedagógust

3.a neurológiát

4. a fülészetet audiológiát

4.a logopédust.

Sehol semmit nem találtak, úgy értem nagy eltérést. Megkésett beszédfejlődés a "diagnózis".


Szóval van ilyen is hogy az ember aggódik, és utánajár és kiderül hogy csak egy kis türelem kellett volna:)

2010. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!