Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ezen múlik, hogy egy...

Tényleg ezen múlik, hogy egy gyerek milyen evő lesz?

Figyelt kérdés
Lányom 4 éves, nem eszik sokat, nem nagy evő. Most az ünnepek alatt itt vagyunk a nagyszülőknél, após azt mondja, már fél évesen tömni kellett volna, hogy hozzá szokjon, jó evő legyen. Sógornőmék a kisfiukkal így csináltak, már fél évesen adták neki a nehéz húsokat, s most 2 évesen már úgy néz ki, mint egy minimum 3 éves gyerek. Valóban ezen múlik a dolog? Mi soha nem tömtük egyik gyereket sem.

2023. ápr. 7. 11:42
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
24# vagyok. Gondolom,hogy após csak úgy mondta. Amikor én gyerek voltam és vékony testalkatom volt mindig pedig ettem jóízűen,mindig kaptam az ívet a rokonoknál,hogy de sovány vagyok,biztos nem jól etetnek,biztos válogatok,biztos annyit eszek mint egy galam,stb.,holott ezekről szó sem volt,az anyagcserém gyorsabb volt,ennyi. Ezek ilyen rokoni baromságok,ennyi,nem kell felvenni,nincs mögötte olyan szándék. :D Gondolom a rokonod elé elétették,mint a blw-nél a kajcsit és evett amennyit szeretett volna,biztos nem csak ezért van jó súlyban,hanem mert ilyen a genetikája IS. Valamiért nagyon szíven érintett téged ez a kérdés.
2023. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!