Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Testvérek közt semmi értelme...

Testvérek közt semmi értelme nincs, ha 10 év van köztük? Ez olyan így, mint 2 egyke gyerek?

Figyelt kérdés
Azaz soha nem is fognak összeérni már az ilyenek?

2023. ápr. 21. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
De, csak később. Anyukám és a testvére között 9 év van, szerették egymást, de azután kerültek igazán közel egymáshoz, miután felnőttek, 30-40 éves koruk körül. Nem olyan, mint két egyke, rajtuk látom ugyanazt a véd- és dacszövetséget, mint nálunk a tesómmal, pedig köztünk csak 2 év van.
2023. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Bátyám es köztem 13 év van. Kicsikent is imadott velem lenni, nagyobbkent rengeteget játszottunk, fociztunk, hulyeskedtunk, számítógépes jatekokkal stb, most pedig 30 vagyok és kb 10 éve a legjobb barátom. Nagyon jó a kapcsolatunk és mindigis az volt.
2023. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak 7 év a különbség de az jó volt még kicsinek is.

Szerintem 10 évnél már lehet hogy felnőttként érnek majd csak össze jobban.

2023. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon függ a neveléstől és a testvérek személyiségétől, anyukám és a legkisebb húga közt 15 év van és nagyon jóban vannak és voltak is mindig.


Viszont köztem és a húgom közt csupán 4 év van (mindketten felnőttek vagyunk), de soha nem volt meg az a nagy testvériség.

2023. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Nevelés kérdése, de játszani együtt minimálisat fognak. Felnőtt korukra meg kialakul, hogy mennyire szeretnének egy más társaságában lenni, összeillik e a azemélyiségük…


Anyukám és a nővére között 8 év van. Csak udvariasságból tartják a kapcsolatot.

Viszont van egy volt barátom, köztük is 8 év volt, mindketten fiúk. Míg a kisebbik kicsi volt, a nagyobbiknak csak nyűg volt. De ahogy tudtak együtt bulizni járni, ez megváltozott.

Szomszédban 7 év van a két lánytestvér között és ők mintha barátnők lennének. Ráadásul a kisebbik most költözött ugyanide, pár utcával odébb. Mindkettőnek ugyanakkora a gyereke (a nagyobbnak ugyan már a harmadik, a kisebbiknek az első). Együtt is dolgoznak a családi vállalkozásban.

2023. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Derjaderja ***** válasza:
100%
Köztünk 11 év van, mi nem értünk össze soha. Formális kapcsolat van köztünk, mindenféle negatív attitűd nélkül is.
2023. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

16 év van közöttünk a bátyámmal. Amikor pici voltam, nagyon sokat segített anyunak velem kapcsolatban. Aztán amikor már nagyobb voltam, akkor nem, hiszen ő családot alapított idő közben. Most ő 52, én 36. Nem vagyunk túl közeli viszonyban. Számíthatunk egymásra, ha szükség helyzet van, de a sima hétköznapi dolgokban nem vagyunk túl közeli kapcsolatban.


Anyukám és a nővére között 11 év volt. Ők igazán akkor lettek jóban, amikor már mindketten idősebbek voltak. Szóval 40 felett.

2023. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

"Testvérek közt semmi értelme nincs, ha 10 év van köztük? Ez olyan így, mint 2 egyke gyerek?"


POntosan!


"Azaz soha nem is fognak összeérni már az ilyenek?"


Mondjuk, mire a kisebbik is huszonéves lesz. Gyerekkorukban nem.

2023. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok. Öcsém 20


Eddig még nem jött el az a pillanat, hogy "összeérjünk".

2023. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Az tény, hogy teljesen más korosztály, de attól még ugyanúgy testvérek, szeretni fogják egymást és felnőttként sem lesz jelentősége annak a 10 évnek.
2023. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!