Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki megbánta, hogy gyereket...

Aki megbánta, hogy gyereket vállalt, az hogyan viselkedik a gyerekével?

Figyelt kérdés

Úgy értem, érezteti vele, hogy nem kellett volna megszületnie, stb?

Azok a gyerekek tényleg lelki sérültek lesznek?


2023. máj. 28. 11:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáteszek, hogy nyilván akkor is meg lehet bánni, ha mondjuk extra nehéz természetű gyereket dobott a gép, de valamilyen szinten tud javítani a nevelés a gyerek viselkedésén.
2023. máj. 28. 21:04
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért aki boldogtalan anyaként, mert túlnő rajta a dolog, kialvatlan, kimerült, soha nem pihenhet, nincs hétvége, ünnepnap, húzni kell az igát és eltűntek azok a dolgok, amik boldoggá tették… (pl. Totál aktív , nemalvó háromemberes gyerekkel) és a pozitív érzelmeit eltompítják a fizikai fájdalmak és a szervezet teljes kimerülése…

Még nem feltétlen szörnyeteg.

Azok a példák igencsak szélsőségesek.

Én nagyon sokáig semmilyen pozitív érzést nem tudtam megélni a babám felé, inkább éltem meg bántalmazó kapcsolatnak, mint anya-gyermek viszonynak.

Most sem vagyok boldog, másfél évesemmel, mert brutál nehéz és nem bírom.

DE ebből a kicsi semmit nem érez!

Amikor pillanatnyilag feszült voltam, azt biztos érezte, de feszült egy boldog anyuka is sokszor lehet egy pici baba mellett.

Szuper kiegyensúlyozott , okos, rendben kötődő, boldog gyermek.

Mert attól, hogy nem élvezem, még megteszek mindent, hogy nyugalomban és szeretetben cseperedjen.

Hogy ha visszarepülnék az időben máshogy csinálnám? Biztosan.

De ez nem a pici hibája, ahogy az sem, hogy nem alszom jól miatta.

2023. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, sajnálom, hogy ennyire nehéz a kicsivel, de ilyenkor azt szokták mondani, hogy apja is van a gyereknek.

Vagy egyedül neveled? Sajnos engem is egyedül nevelt anyukám, apám 2 hónapos koromban elhagyott minket.

2023. máj. 29. 14:20
 14/23 anonim ***** válasza:

#12 vagyok

Van apuka aki teljes értékű szülő és férj ❤️

Csak a picihez kellene egy harmadik ember még 😅

2023. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem unod még ezeket a kérdéseket? Minimum fél éve irogatod őket.
2023. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Milyen kérdéseket?

Lehet, hogy olvastál több hasonló ilyet, de én nem írogatok ilyeneket fél éve az biztos. 😅😂

2023. máj. 30. 16:44
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem hasonlókat,hanem pont ezeket,amiknek az a lényege,hogy valaki megbánta a gyerekét. Csodálom,hogy válaszolnak még a perverz agymenésedre. Még kerdezd meg 200x
2023. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

És szerinted nincs másik 500 ezer ember Gyakorin, aki ugyanezt és ugyanakkor kérdezhette volna?

Amúgy meg senki nem kötelez arra, hogy válaszolj, tudod elég, ha csak továbbpörgetsz, oszt annyi...

Ha unod, lépj ki.

Szép napot 😊

2023. máj. 30. 16:57
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem,nincs,te vagy. Vedd már észre magad.
2023. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Én kiírtam egyszer hasonló kérdést és egyből letámadott a sok idegbeteg szülő xD ebből láthatod igazából mennyien bánják. Krva sokan, csak beismerni nem fogják… mert visszacsinálni már nem lehet
2023. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!