Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő miért viselkedik...

Egy szülő miért viselkedik úgy a gyerekével, hogy a gyereke úgy érezze mintha élni se lenne joga?

Figyelt kérdés

Rendszeresen én keresem fel az anyám, amióta elköltöztem. Persze még otthon is láttam, hogy ő csak pihenni esik haza. Meg is értettem, hiszen nehéz munkája volt.

De tényleg nem tudom feldolgozni, sem vele megértetni, hogy a mai fb, viber, telefon, posta világába miért nem tudja velem tartani a kapcsolatot. Vagy amikor elmegyek hozzá, minek kínál meg étellel, ha csak arra vár egész végig, hogy induljak el és menjek már el. Most így röviden ennyi.



2023. febr. 14. 13:17
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell vele tartanod a kapcsolatot, ha ő nem akarja?
2023. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
87%
Ennyitől úgy érzed hogy élni sincs jogod? Veled is gond lehet... Mész ritkábban, és kész. Mi a probléma? Egyáltalán honnan veszed hogy arra vár. elmenj?
2023. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán értem a problémát. Ha munka utan esnel be hozzám, amikor fáradtan inkább pihennék, biztos nem kinalnalak meg étellel sem
2023. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
97%

Hat azt nem tudom, hogy te ettol miert erzed azt, hogy elni sincs jogod.


De a tobbire reagalva, ahol nem latnak szivesen, en oda nem megyek. Akkor se, ha az tortenetesen a sajat szulom.

Nekem apam ilyen, nem keres meg semmi, ha en hivom, leraz 2 perc alatt.

Hat akkor nem hivom, nem megyek hozza, nem tartom vele a kapcsolatot.

En nem megyek hazhoz a pofonert; mert minek.

Es igen, ezt sokszor nehez feldolgozni, hogy a sajat szuleidnek miert nem kellesz, de ebben sokat tud segiteni egy pszichologus.

2023. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
63%
Tehát elmész hozzá megkínál étellel, te meg még ebben is a rosszat keresed. Hát, kívánom, hogy egyszer ne kínáljon meg, hanem vágja hozzád a csirkecombot, amilyen hálátlan vagy!
2023. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
30%
Egy ilyen emberre, mint a kedves kérdező, inkább az ajtót kéne ráb*szni, nem a kaját.
2023. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

1:hát mert az anyám és az a normális ha az ember a saját anyjával normális kapcsolatot tart.


2:igen,már így is ritkábban megyek. Pl ha nála vagyok a legújdonsültebb csávójával tv-zik.


3: nem dolgozik. Otthon van vagy leszázalékolással vagy valami ilyesmi papírja van. Talán valamikor majd visszamegy dolgozni.


4: az miatt érzem, ahogy beszél velem, amiket mond. Pl: mondja hogy nem vagyok egy plázacica 6 másik plázacica lánnyal egy izmos csávó karjaiban, hogy ezért mert nem vagyok ilyen egy szerencsétlen vagyok akinek semmilye se lesz soha.


az apám még fel se veszi a telefont nagy ritkán visszahív pl karácsonykor vagy ilyesmi.


5:te meg haszontalan rosszindulatú kommentelő vagy. Nekem kívánni te semmit ne akarjál inkább szállján vissza abba a sötét lyukba, amiből mertél hozzászolni.

2023. febr. 14. 14:11
 8/45 A kérdező kommentje:
6: igen, kultúrált vagy.. Mellőzd magad kérlek egy mellékhelyiségben lehúzva..
2023. febr. 14. 14:12
 9/45 anonim ***** válasza:
58%

"Otthon van vagy leszázalékolással vagy valami ilyesmi papírja van. Talán valamikor majd visszamegy dolgozni."


Az jó hogy ennyire képben vagy anyad egeszsegugyi allapotaval....Leszazalekolni nem viccből szokás, pláne nem manapság

2023. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
9: erről se beszélni se kérdezni nem lehet őt. Semmilyen szinten
2023. febr. 14. 14:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!