Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Nemsokára bekell...

Mit tegyek? Nemsokára bekell mennem a kórházba szülni többi lent.

Figyelt kérdés
Van otthon egy 4 éves csodálatos autista kislányom azt kell róla tudni,hogy nagyon ragaszkodó nagyon anyás nagyon ragaszkodunk egymáshoz soha egy napot sem töltöttünk egymás nélkül,de most fog születni a kis tesó és előre félek hogy fogja elviselni azt a pár napot nélkülem.Sajnos ha elmagyarázom neki,hogy miért megyek el nem fogja teljesen megérteni és attól tartok azt fogja érezni,hogy elhagytam őt cserben hagytam:( apukával nagyon jól elvan,de anya az anya..nem tudom mit tévő legyek mit tanácsoltok?

2023. jún. 3. 07:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
75%
Majomnak hìvni azért tényleg erős. De egy autista mellet felnevelni egy embert azért az kemény kihìvás. Elfogultnak tűnsz, tényleg nem ez az oldal a tiéd.
2023. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
78%
Olyasmirol nem hallottatok pl kedves utolso hogy enyhen auti??? Pl hogy csak a komunikacioval van baja ?? Amugy ep ertelmu tok normalis ?
2023. jún. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
22%
33# Nekem az nem auti csak fura.
2023. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
74%
Neked ha a szar nem budos akkor masnak se legyen?
2023. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
29%
35# Kifejtnénd kicsit jobban?
2023. jún. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a helyesìrási hibáért 35# ha autis vagy. Szòval kifejtenéd?
2023. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
64%

33, lehet hogy még te se láttál életedben ép kisgyereket, de egy normális gyerek négyévesen gond nélkül eltölt pár napot a családdal anya nélkül. és igen, persze, ha egészséges lesz a kisebbik, nagyon fogja szeretni a testvérét, mert korán megtanulja, hogy negatív érzelem a hozzávágott kolonccal szemben nem elfogadható, majd szép csendben szenved és hazudik a hogylétéről.

amúgy ne tegyél semmit, nyilván vidd magaddal vagy szülj meg otthon, ne is törődj a második gyerekkel, eddig se tetted. a fontos az, hogy az autista kis csoda biztonságban és boldogságban létezzen.

2023. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!