Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők, ti is ezt csináljàtok...

Szülők, ti is ezt csináljàtok mikor nagyobb àruhàzba vásàroltok kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
A jàtèk osztàlyról oda adnak na gyereknek valami apró jàtèkot, amit persze megvenni nem akarnak, de legalàbb míg azt bügyürgeti, lefoglalja magát. A vàsàrlàs vègère persze szèttèpkedte a csomagolàsàt, lett belőle egy eladhatatlan selejt. Vásàrlàs vègeztèvel ezt kikapjàk a gyerek kezèböl, behajítjàk az első polcba ami szembe jön, aztàn mint aki jól vègezte dolgàt mennek fizetni.
2023. aug. 5. 19:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennél csak az a rondább dolog, amikor a gyerek megeszi a túrórudit, stb. aztán a csomagolást ott hagyják a polcon, hogy ne kelljen kifizetni. 🤣

Amúgy szegény gyerek... felbiztatják a játékkal, aztán mégis ott kell hagyni. Hmmm...

2023. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem csináltam ilyet, nem is etettem a gyereket a boltban. Nem is láttam ilyet, amilyet írsz.
2023. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy én sokszor látok játékot,plüsst,édességet szanaszét a polcokon amikor elmegyünk vásárolni.

Most már értem miért vannak ezek a dolgok szanaszét a polcokon.🤔

2023. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Tudnèk mèg mesèlni mik vannak...
2023. aug. 5. 20:54
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyet làtni soha pedig évekig dolgoztam egy nagyobb àruhàzban. Én is inkàbb a kifli v pogàcsa majszolàst làttam de azt is nèha. Pedig egy borsodi, sokak àltal leszòlt környékröl van szò.
2023. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem tapasztaltam ilyent, de elég gusztustalan dolog. Ha tehetem, nem viszem vásárolni a gyerkeket, de ha mégis, akkor sem engedem, hogy ilyent csináljanak. Nem is értem némelyik szülőt.
2023. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem, amit nem szándékozom kifizetni, azt nem adom a gyerek kezébe.

Azt sem szeretem, mikor valaki fizetés előtt eteti a boltban a gyerekét. Mindig van nálam pár falat valami a gyereknek, ha megéhezik, kap abból.

2023. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék ilyet. Ahogy nem etetném meg a gyereket ki nem fizetett áruval. Ha annyira éhes, nem viszem vásárolni, vagy előtte, ha otthon nem tud enni, egy pékségben kapna valamit, amit megenne, mielőtt bemegyünk a boltba. Meg inna is előtte.
2023. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam a kezébe adni valamit de sose hagyom hogy tönkretegye. Általában meg is akarom venni amit a kezébe adok de volt hogy meggondoltam magam és végül nem vettem meg, mert találtam jobbat.

Ha megrongálna valamit mégis azt mrgvenném és nem tenném vissza.

De sajnos vannak nemtörődöm emberek.

2023. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
26%

Én amit oda adok, vagy engedem elhozni azt megveszem, ha mégsem azt szeretné de sérült a csomagolása így járt.

Engem nem zavar ha eszik, mindent kifizetek és ezt tudja is, oda adja a papírját ha megette.

Volt hogy elfelejtette, vissza mentem és kifizettem.

2023. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!