Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők, ti is ezt csináljàtok...

Szülők, ti is ezt csináljàtok mikor nagyobb àruhàzba vásàroltok kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
A jàtèk osztàlyról oda adnak na gyereknek valami apró jàtèkot, amit persze megvenni nem akarnak, de legalàbb míg azt bügyürgeti, lefoglalja magát. A vàsàrlàs vègère persze szèttèpkedte a csomagolàsàt, lett belőle egy eladhatatlan selejt. Vásàrlàs vègeztèvel ezt kikapjàk a gyerek kezèböl, behajítjàk az első polcba ami szembe jön, aztàn mint aki jól vègezte dolgàt mennek fizetni.
2023. aug. 5. 19:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Viszont gyerek nélkül is rengetegen szanaszét hagynak termékeket.


Találtam már bugyit a gabonapehely között, de az üdítők közé dobott mirelit áru a legjobb, hátha ott romlik meg...

2023. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Amikor egy éves volt én ezért vettem meg valami csörgő zsiráfot az ikeában, mert amíg félrenéztem 3 mpre, összenyalt egyet a kupacból. Még az eladónak is szóltam, hogy elnézést tiszta nyál, kiforgattam a cetlit, hogy ne kelljen megfognia.

Azóta sokat fejlődött, most már ha a kezébe adok valamit, akkor komoly arccal fogja és a végén ő teszi a pultra, mert tudja, hogy azt ki kell fizetni. Szóval tudom, hogy az irritáló emberek mindig előbb szúrnak szemet, de szerintem sokan vannak azok is, akik figyelnek a gyerekre.


(Ez ugyanolyan, mint az idős emberek maradi zsömle nyomkodása, ami régről maradhatott bennük szerintem, de én pl gyűlölöm, mégse hiszem, hogy minden idős ember zsömlét nyomkod retkes kézzel)

2023. aug. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem de amig a lanyom kisebb volt ket jatekboltban is megkertek hogy ne nyuljon semmihez ha lehet mert az apro dolgokat letorheti. Gondolom tapasztalatbol mondtak
2023. aug. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

" de az üdítők közé dobott mirelit áru a legjobb, hátha ott romlik meg..."


ja hát az tömeges, hogy kikérnek valamit a csemegepultból, aztán otthagyják valahol, mert rájönnek hogy még sem kell nekik. Ami persze instant szemétbe végzi, mert nem tudhatjuk hogy mennyi időt állt kint hűtést nélkül.

2023. aug. 6. 08:58
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam én furabbat is

Egy idős bácsi vásárlás közben csemegezte a fürt szőlőt.siman a kezében volt és ette amíg a mama vásárolt..

2023. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem. Dolgoztam én is boltban, és bár a multit nem tudom sajnálni, de sosem csinálnék ilyen dolgokat. Már csak elvből sem, és a gyerekemnek sem akarok ilyen alpári értékrendet átadni.

Ha már biztos, hogy egy játékot meg fogunk venni, akkor megkapja a kasszáig, vigyázva, hogy ne sérüljön. (Mondhatni csak foghatja a kasszáig, de érti, hogy azt ki kell fizetni, amíg nem értette, nem kapta meg.)

2023. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

De ugyan ez felnőtteknél, olyan terméknél ami dobozba van csomagolva.


Nem hiszi el hogy olyan mint a dobozon a képen. Széttépkedi a dobozzát, kikúpázkodik mindent belőle, persze ugyan úgy már nem tudja vissza rakni agy nem is akarja. Aztán van nem is veszi meg, vagy amit széttépkedett hogy megnézze otthagyja, és elvisz egy sértetlen dobozút. Aztán aminek már széttépkedték a csomagolását, az életbe nem fogja úgy megvenni senki.

2023. aug. 6. 10:42
 28/28 anonim ***** válasza:
Sosem csináltunk ilyen bunkó dolgot. De egy kiflicsücsköt sem kapott soha. Ami nincs kifizetve, az nem a miénk. De ezt neki is mindig elmondom. Egy időben rajtam lakott, akkor sokat vásároltam úgy, hogy a hátamon volt. Egyszer valahogy a kezébe került egy fakanál a tescoban. Akkor tűnt fel, amikor fejbebszott vele. Nevettem egyet, kifizettük. Aztán a többi boltba úgy mentem be, hogy első dolgom volt megmutatni, mert egyszerűen nem adta ki a kezéből. Aztán amikor én főztem, ő meg pakolta a konyhaszekrényt, ő azzal főzte a magáét. 🤭
2023. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!