Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól utaztatok a gyerekekk...

Mikortól utaztatok a gyerekekkel, mi be leszünk zárva?

Figyelt kérdés
Az én férjem most kijelentette, hogy ő játszótéren kívül nem fog kimozdulni a gyerek kb. 7 éves koráig sehová, amíg meg nem jön az esze. Mivel kettő van, akkor ez a nagynál 10 évet jelent. Szerinte egy strand addig túl veszélyes, tengerpart szóba se jöhet, mert majdnem kiszúrta a szemét egy napernyő, meg hozzáért a lábához egy hal. Erre elgurult a gyógyszerem, és beolvastam neki, hogy ez nem normális, és elegem van, hogy folyamatosan olyan dolgokért kell harcolnom, ami minden normális ember számára evidens lenne, pl. hogy strandra megy a gyerek. Erre odavágta nekem, hogy esetleg repülőútra nem akarom őket vinni, mire mondtam, hogy képzelje el, normáliséknál még ezt is meg tudják oldani. Erre visszavágott, hogy akkor esetleg 10 órás repülőútra nem akarom. Erre mondtam, hogy semmi vágyam ilyesmire, de amúgy mások igen, még akár 10 órás repülőutat is meg tudnak tenni. Tényleg nagyon sok veszélyhelyzet van, de ezeket két értelmes felnőttnek szerintem tudnia kellene kezelni. Úgy érzem, hogy ő tudja magáról, hogy nem tud normálisan vigyázni a gyerekre, mert béna, és egyszerűen így oldja meg, hogy ne legyen ebből baj, hogy nem megyünk sehova.
2023. aug. 20. 01:04
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Minden strandon, van öltöző, viszel száraz ruhát és át kell öltözni.
2023. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!