Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6,5 évesen hol alszik a...

6,5 évesen hol alszik a gyereked, köztetek vagy a szobájában? Olvasol mesét vagy elalszik egyedül?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A saját ágyában alszik, olvasok mesét, befekszik az ágyba, lekapcsolom a lámpát, odaülök mellé, és addigra már laposakat pislog. 2 perc múlva csukva a szeme és kiosonok. Ez így rövidnek tűnik, de az egész esti rutin 1 óra a fürdeni indulástól számítva.
2023. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Újszülött koruk óta a saját ágyukban és a saját szobájukban alszanak a gyerekeink. A nagynak 1 éves kora óta mesélek,a kicsi (6,5 éves) beleszületett a rutinba, úgyhogy neki a harmadik napjától.

2 éves korukig benn maradtam, amíg elaludtak, azóta mese, puszi és alszanak.

2023. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsinek köztünk aludt.

Aztán át lett szoktatva a gyerekszobába, amikor a kistesója már nagyobb volt. A kicsi kezdetektől külön alszik.

Olvasok mesét, megvárom míg elalszanak és kijövök.

2023. okt. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Saját szobájában,saját ágyában. Minden nap van mese és altatódal is.
2023. okt. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

3 gyermekünk van, mindegyik 2-2,5 éves korig aludt közöttünk.

Este olvasok egy mesét és utána alvás. Egy szobában vannak. Nem azért mert nincs külön szobájuk, (van) hanem mert így kényelmes nekik. Egyneműek.

2023. okt. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Este 8kor van hogy lefekszik magától az ágyába, de akkor is bemegyek egy jóéjt puszira. Általában az a rutin, hogy én viszem be a szobába, betakarom, felkapcsoljuk az állatos éjjeli lámpát, aztán jóéjt puszi, és kijövök. Az ajtó végig nyitva van. Most 4 éves, de 2 és fél éves koráig volt hogy órákig altattam, mindig mellette voltam, amíg el nem aludt, ugyanez hajnalban is. Utána legalább az esti hosszú szertartást kinőtte, de csak kb 3 éves kora ota alussza át az éjszakát. Akkor amúgy is bent aludtam velük pár hónapig hajnalban mert megszületett a tesója, azóta nem kel fel hajnalban.
2023. okt. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sosem aludt velünk. 9 hónapos koráig egy szobában, de a saját kiságyában, majd onnantól a saját szobájában alszik. Mindig olvasok neki mesét, 16 hónapos korától egyedül alszik el.
2023. okt. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

11 hónapos koráig a mi szobánkban aludt, de külön ágyban.

Egy darabig csak altatódal volt, majd 1,5 éves korától esti mese és addig maradok, míg el nem alszik.

2023. okt. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!