Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azok is vállalnak gyereket,...

Azok is vállalnak gyereket, akiket irritálnak, idegesítenek a kisgyerekek?

Figyelt kérdés

Annyi nőtől olvasom például Facebookon, hogy nem szeretik a gyerekeket, mert felbasszák az agyukat a sok visítozással, hangoskodással, ordítással, de nekik vannak saját gyerekeik.

Akkor ez hogy van?


2023. nov. 9. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Úgy, hogy nem volt szívem elvetetni 🤷‍♀️
2023. nov. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen vállaltam. A visítozó kisgyerekkor csak pár évig tart, de a gyereked egész életedben a gyereked marad, felnõttként is. Vizsgázni is utálok, mégis jártam egyetemre.
2023. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Most volt redditen tema. Egy csaj irta, hogy o szeretne, de ettol fuggetlenul idegesiti ot a neveletlen gyerekek. Tudok vele azonosulni. Aztan a vegere kiderul, nem is igazan a gyerek idegesit, hanem a viselkedese, amit a szulei megengednek neki. Petikere nem lehet raszolni, rugdoshatja az elotte ulo szeket, es Dorika is nyugodtan szaladgalhat az etteremben. Sok szulo elfelejti, hogy nemcsak kipottyantani es megcsinalni kell a gyereket (az a legkonnyebb resze) hanem nevelni is.
2023. nov. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Mai napig irritálnak a neveletlen gyerekek,csak az enyémet imádom.
2023. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Én sosem szerettem különösebben a gyerekeket, inkább zavartak, mint más. Van két sajátom, akiket imádok, velük nagyon jól elvagyunk és élvezem az anyaságot is meg a velük töltött időt is. Nem mondom, hogy sose idegesítenek, de lényegesen kevesebbszer, mint mások gyerekei. Akiket továbbra sem kedvelek, nem lettem mágikusan gyerekbarát, nem tudok más, idegen gyerekekkel mit kezdeni, kapcsolódni velük, de kicsit türelmesebb azért lettem. Amúgy engem nem a velük járó zaj zavar elsősorban, hanem a figyelem, amit tőlem követelnek pl egy játszótéren, miközben én a sajátjaimmal játszanék, homokoznék, rájuk vigyázok, stb, a saját szüleik meg a padon telefonoznak és felénk se néznek. Ilyenkor olyan szívesen elküldeném, hogy a saját szüleinek mutassa, milyen ügyes, neki beszéljen a játékáról, mittudomén, én lexarom, de az a baj, hogy láthatóan a saját anyja is, szóval nincs szívem ezt mondani neki, hanem csak mosolyogva hümmögök és belül meg morgok.
2023. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Én annyira örülnék, ha gyermektelenként eltakarodnál már a búsba a hülye kérdéseiddel.
2023. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen én, utálom őket, van egy sajátom, azt szeretem, de több nem kellene
2023. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amúgy igen, azt szokták mondani, hogy akit esetleg idegesítik az idegen a gyerekek, a sajátját nem adná semmiért. :)


#6

Én meg annyira örülnék, ha eltakarodnál a "búsba" a hülye válaszoddal. 😉

2023. nov. 9. 13:55
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem unod még? Nem kaptál már elég választ ki miért vállal - nem vállal gyereket?
2023. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Ez nem is arról szólt, hogy ki miért vállal gyereket meg ki miért nem.

Hanem sok nő azt mondja, hogy idegesítőek meg irritálóak a kisgyerekek, de ennek ellenére mégis vállalnak.

2023. nov. 9. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!