Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves kislányomnak "nő" a...

7 éves kislányomnak "nő" a jobb cicije?

Figyelt kérdés

Ma,amikor este altatáskor végigsimítottam,a jobb mellbimbója alatt éreztem egy csomót pizsamán keresztül.

Nő a cicije? És csak a jobb? Vagy baj lehet? Kb fél cseresznye nagyságú csomó van a mellbimbó alatt. Eddig nem tűnt fel,bár természetesen nem simogatom minden nap ugyanott,ugyanúgy... ez spontán tevékenység altatáskor.


Hogy nő a mell? Én már nem emlékszem a sajátomra,4o éves vagyok 😅😅.


Szóval vigyem orvoshoz? Vagy csak a hormonok mozgolódnak?


jan. 17. 22:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

Kezdődik a pubertás.

Először az egyik kezdődik, később a másik. Első években feltűnő lehet a különbség, de ahogy érik, teltebb lesz, optikailag kiegyenlítődik.

Ne piszkáld!

jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Vidd orvoshoz azért, mert kezdődik a pubertás kor.

Ha kirai, azt majd az orvos megmondja.

Semmiféle hormont ne engedj neki adni!

Hagyd békén fejlődni a szervezetének a saját programja szerint.

jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Azért egy kitapintható csomó az más mint a mellnövekedés indulása. Mindenképp orvoshoz vinném.
jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%
7 évesen hova kezdődne a pubertás kor? Már mindjárt menstruál is 7 évesen nem?
jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
És milyen orvoshoz vigyem? Q gyerekorvos egy 60 feletti nénike, csak a náthát tudja megállapítani..
jan. 17. 23:04
 6/27 anonim ***** válasza:
70%

Szintén 7 éves a lányom, lassan 8, 2-3 hónapja neki is elkezdett nőni a cicije. Pont úgy, ahogy írod, először az egyikben egy kis csomó. Most már a másik is elkezdett.

Felesleges orvoshoz menni, ez normális.

jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
@5, ha nagyon vinni akarod, akkor endokrinológus, de mondom, tök felesleges.
jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
#4, 9-10 évesek kezdenek menstruálni, nekem 7 évesen már kezdett szőrösödni a testem, 8 éves korom óta kell melltartót hordanom. Egyáltalán nem korai 7 évesen.
jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

Azért kezdődhet ám a pubertás simán 7 évesen is. Barátnőm kislánya 7(!) évesen kezdett menstruálni, az anya mindenhova vitte, endokrinologus, nőgyógyász, hormonpanelek, stb de teljesen rendben van. Valószínű már 30 évesen nem fog menstruálni, mert "öreg" lesz a teste.

Kozmetikusommal pár napja beszéltük hogy az elsős 7 éves kisfia osztalyaban a 6,5 éves kislánynak megjott... Nonek a mellei, elég vicces látvány, (pedig nem az! mintha 2 babazoknit tett volna oda. Mostmar nagyon korán érnek a gyerekek, egyszerűen szörnyű belegondolni is..

jan. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

“Akceleráció fogalma


Az évszázados (szekuláris) változások szembetűnően észlelhetőek (például: a nemi érés átlagosan évekkel korábban következik be, a testméretek megváltoznak: a mai emberek magasabbak, mint a száz évvel ezelőtt élők stb).


A heterokróniának az a formája, amelyben az evolúció során egy szervezet egyedfejlődésének sebessége felgyorsult, és az ősi egyedfejlődési sorrend végéhez még új fázisok is hozzáadódtak. Mindez azonban anélkül történt, hogy a teljes egyedfejlődési idő meghosszabbodott volna.”

jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!