Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves kislányomnak "nő" a...

7 éves kislányomnak "nő" a jobb cicije?

Figyelt kérdés

Ma,amikor este altatáskor végigsimítottam,a jobb mellbimbója alatt éreztem egy csomót pizsamán keresztül.

Nő a cicije? És csak a jobb? Vagy baj lehet? Kb fél cseresznye nagyságú csomó van a mellbimbó alatt. Eddig nem tűnt fel,bár természetesen nem simogatom minden nap ugyanott,ugyanúgy... ez spontán tevékenység altatáskor.


Hogy nő a mell? Én már nem emlékszem a sajátomra,4o éves vagyok 😅😅.


Szóval vigyem orvoshoz? Vagy csak a hormonok mozgolódnak?


jan. 17. 22:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért ezt a 7-8 éves kori cicinövést ne úgy képzeld el, hogy már nőies! (Szerencsére nem, akkor már én is dokihoz vinném).
jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Rácsörögtem a gyerekorvosra. Azt mondta,hogy semmiképpen sem normális. Figyeljem 1 hétig,ha nem múlik el,akkor ultrahangra küldi.
jan. 19. 12:28
 23/27 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy 7-8 évesen kezdődik a pubertás, unokahúgom pl 8,5 évesen már menstruált, és sporttopot kellett hordjon.


Szívás, de ez van.

jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%

22-es, nem a gyerekorvost kell hívni, aki sok kérdésben olyan imkompetens, mint az kvaélet, hanem kérdezz meg egy endokrinológust vagy gyermeknőgyógyászt, ha annyira aggódsz.


A gyerekorvosunk lazán beközölte, hogy egyen a gyerek glutént, szoktatni kell hozzá és "jól lesz". Mindezt egy igazolt cöliákia esetén :D Na, kb. csak ennyire kell nekik elhinni bármit.

jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Voltatok esetleg valami kivizsgáláson azóta? Történt valami változás?
febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Máshol nem voltunk.
febr. 27. 17:20
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem 7,5évesen nőtt, 9évesen jött meg
ápr. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!