Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg igaz az,hogy amelyik...

Tényleg igaz az,hogy amelyik kisgyerek sok mesét néz a tv-ben kicsinek az majd az iskolában diszlexiás meg hasonlóak lesz..?

Figyelt kérdés

Van ebben valakinek már tapasztalata?

Kérem,hogy akinek sok mesét nézett kicsinek a gyereke de már iskolás korú vagy el is végezte azt az írjon a tapasztalatáról.



#mese #TV #Sokmese
febr. 7. 17:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Jézusom 17 azért ne tulozz
febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy más is írta nem konkrétan a tv a káros, hanem az, hogy az alatt az idő alatt ameddig tv-t néz nem játszik. Ha ugyanannyi időre a tv elé ültetés helyett belekötnéd az etetőszékbe (és tegyük fel nem bömbölne benne csak nézné a fehér falat) az majdnem ugyanolyan káros lenne, mint az hogy a tv-t nézi.


Napi 2,5-3 óra tv nézés nagyon sok. Nem csak gyereknek, nekünk felnőtteknek is.

(A másik véglet is értelmetlen akik meg azt mondják hogy még csak egy másodpercre se lásson bekapcsolt tv-t a gyerek)

febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
91%

"A másik véglet is értelmetlen akik meg azt mondják hogy még csak egy másodpercre se lásson bekapcsolt tv-t a gyerek"

A nagy különbség, hogy a másik véglettől baja biztosan nem lesz, ellenben (feltételes mód) a túlzott tévétől lehet.

El se tudom képzelni, hogy tud egy kisgyerek napi 2-3 órát tévézni úgy, hogy "mellette rengeteget olvasunk, levegőzünk...stb".

Nem jön ki a matek.

febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
72%
Miért véranya az, aki nem hagyja a 1,5 éves gyerekét napi 2-2,5 órát tévézni?
febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
76%
24: azzal hogy pejoratíven címkézik a másikat, ezzel felmentik magukat, a saját szemükben. Régi trükk. A politikusok is ezt csinálják…
febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
31%

Tévézik a gyerekem.

Mindkettő.

És most akkor mi van?

Közötök?Semmi.

Törődjetek azzal, ti mit csináltok.

Anonim oldalon mindenki azt mond amit akar nem igaz?

Marha jól nevelitek a gyerekeiteket itt ahol nem ismernek titeket.

Soha egy perc tv sem.Soha egy hangos szó sem.

Mindig szofogado gyerek.

Tökéletes férj, minden Happy?

Vajon a valóságban is, vagy csak itt teszitek magatokat?

Én vállalom, hogy nem vagyok tökéletes..Igenis néha félemelet a hangom.

Néha mirelitet eszik a gyerek.

A férjem sem tökéletes

Tévézünk is

Huuu de rossz anya vagyok bakker.

febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem törvényszerű, de növeli a kockázatokat.
febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
80%
26-os, ezt a Mónika show-ból tanultad? Mitől vagy ilyen frusztrált?
febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
32%

28 én nem vagyok frusztrált, de már a konyokomon jön ki amikor a tévés és a tévé mentes tábor egymásnak esik mindenhol

Nemcsak a gyakorin.

Miért nem lehet elfogadni, hogy nem mindenki egyforma?

Én sem szólom le azt aki nem tevezteti a gyereket, meg véleményt sem mondok, mert minek.Mindenki azt csinál amit akar.

Bezzeg a másik csoport folyamatosan lezombizza a tévés gyerekeket, kikialtja az anyákat rossz anyáknak, az van, hogy nem foglalkoznak a gyerekkel, csak ledobjak a tv elé és kész.

Látjátok mi van otthon?

Nem látjátok

Akkor miért kell ezt csinálni?

Miért nem lehet tiszteletben tartani más szülő döntéseit?

febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
73%

Ez a baj egyébként az emberekkel, hogy minden magánügy, senkinek semmi köze hozzá, mindenki azt csinál amit akar stb. Csak közben tök nagy társadalmi hatása van a mindenki magánügyének.

Mint a bagósok. Az is magánügy, de az ellátása ha gond van, az már közügy.

Az is magánügy hogy vannak akik úgy beszélnek a gyerekükkel mintha a seggükből rántották volna ki (épp ma voltam szem és fültanúja egy végtelenül szomorú jelenetnek - amihez nem kell látnom hogy mi megy otthon, mert a kislány tekintetére volt írva), aztán az hogy a társadalom nagy része önértékelési problémával küzd.. az már közvetve közügy. Illetve nem véletlen, hogy ezzel az alacsony önbecsülésű társadalommal meg lehet mindazt tenni, amit ma megtesznek.


Vékony jég… de meg kéne találni az arany-középutat. És kellenek az ilyesfajta viták, vagy inkább kellenének, ha nem mindenki megsértődne és bújna vissza a csigaházába.

febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!