Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik opciót választanátok?

Melyik opciót választanátok?

Figyelt kérdés

Adott 2 gyerek, egyik ovis másik bölcsis.

1 épületen belül a 2 intézmény.

Ez fix, innen nem visszük el őket.


A opció:

Én hordom-viszem őket, 5percre az ovitól a munkahely, szomszéd településen lakunk. Viszont netto 270ezret kapok, ha nincs a gyerek miatt tp pl.


B opció:

Szintén nekem kell hordani-vinni őket, de más munkahely, benn a városba. Így az út oda jóval több, egy 20perccel elöbb kellene menni, 20perccel késöbb érnék érük (ha épp nincs dugó).

Viszont 350ezer netto.


(Férjem 400at keres, kb 100ezer a hitel és a rezsi. Szóval kijönnénk a krvesebből is, szűkösebben)


febr. 13. 17:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen esetben biztos hogy az A opciót választanám. Ha kijöttök a 270+a férjed füzetéséből és szereted azt a munkahelyet bolond lennél váltani szerintem nem ér az a plusz pénz annyit hogy a gyerekek az oviba/bölcsibe legyenek és mégkevesebbet tudjanak veled lenni. Illetve nyilván akkor korábban is kellene kelniük ami szintén fárasztó egy gyereknek. Illetve azért azt se feljtsük el hogy oké támogatják 30ft al az üzemanyagot de az üzemanyag is egyre drágább és nem biztos hogy tisztán megmaradna az a plusz 80ezer mert többet kell tankolni. Illetve ha ennyire durva a közlekedés hogy 20percből 40is lehet hát én biztos hogy nem kockáztatnék. A kedves férjed meg értse meg hogy a gyerekeket kell néznetek nem a pénz után futni.
febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
B verziót nyomtam az alap leírás alapján, de kifejtve mindenképp az A verzió.
febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a B-t nyomtam, de hogy leírtad mindenképp az A. Plusz a benzin is rengeteget visz el. Így máris csak kb 50-60000 plusz lenne.
febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!