Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kicsukni a szobából ahol...

Kicsukni a szobából ahol rosszalkodott?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves fiam, aki most lépett be a dackorszakba és elég csibész. Okos gyerek, tudja, hogy mit jelent a nem, illetve már azt is megtanulta, hogy mit nem szabad, de ha rájön (pl.: ha valami mással próbálok foglalkozni helyette), akkor direkt betyárkodik és lesi, hogy mit szólok hozzá. Ilyenkor mondom neki, hogy ha még 1x ez meg az, akkor azonnal kimegyünk. De ha én pl nem tudok vele azonnal kimenni, mert pl még ki kell öblítenem a fogkrémet, vagy befejezni az ajándékcsomagolást, akkor addig rendben van, ha arra az 1 percre őt kicsukom?

márc. 24. 07:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Én felügyelet nélkül ki nem csuknám. Mondjuk én a sajátjaimból indulok ki és ők fél perc alatt is képesen életveszélyes helyzetbe kerülni pl szekrény tetejére mászni, konnektort nyalogatni, nem ehető dolgokat csócsálni...
márc. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Másfél évest nem nagyon engedném ki a látóteremből ha ébren van. Az enyém képes volt fél perc alatt felmászni és leesni a székről, odacsukni a kezét az ajtóhoz stb.
márc. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%
Szülők gyöngye. Hogy is fordult meg ez a fejedben?
márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Vagy mész vele, ahogy ígérted vagy mást kell kitalálni, amit be is tartasz.
márc. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha a jelenlétedben is ross, hogy fordul meg a fejedben, hogy kicsukd, egyedül hagyd?! Anyáááám
márc. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
De miert kéne kimenni onnan, ahol rosszalkodott? Ennek mi értelme..?
márc. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Biztos nem csuknam ki.

Normális vagy?

márc. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
Én ha már nagyon rossz, és csak röhög az arcomba, akkor van, hogy becsukom a szobájába egy percre. Attól kicsit észhez tér. Nyilván elmondom előtte, hogy most bünti van, mert ezt meg azt csinálta, és a szobájában konnektorvédő van, nem tud felmászni a szekrényre, stb. úgyhogy teljesen biztonságos. Meg tényleg csak 60 mp-re zárom be, hogy érezze, hogy nem vicces, hogy engem ütöget hiába szólok rá, veszem el...
márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg be szerezhetnél egy járókát vagy babakarámot. Nekem ez nagyon hasznos volt mig kicsi volt ha valami dolgom volt és nem szerettem volna az adott helyiségbe vinni magammal és így pár percre bele raktam és ott biztonságban volt. Pl. Míg elmentem mosni,teregetmi vagy ki szaladni a futárkocsihoz vagy elmenni nyugiba wcre.
márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
#8 vagyok, mi a baj? Nehogy már olyan szörnyű legyen egy 2 éves büntetésből a szobájába küldeni 60 másodpercre, amikor előtte semmilyen fegyelmezés nem működik rajta. Mit kéne csinálni, amikor 30 perce ugrál rajtam, tépi a hajam, ütöget mindenféle tárggyal, és elveszem tőle, megfogom a kezét, mondom, hogy nem szabad és csak vigyorogva újra keres valami célszerszámot?
márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!