Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire tartjátok otthon a...

Mennyire tartjátok otthon a húsvétot gyerekekkel,mentek valami nyulas, tojáskeresős programra vagy hasonló a többi naphoz?

Figyelt kérdés
Gyerek korát is írjátok le légyszi
márc. 29. 09:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
46%

Gyerekként is utáltam a húsvétot, nálunk arról szólt, hogy korán reggel el kell húzni otthonról mielőtt az első pacsulis megérkezne... Apám sem ját locsolkodni, a páromnak is csak nyűg volt mindig is, a gyerekeim sem szeretik iskolában sem ezt, sem a fiú, hogy locsolni kell, sem a lány hogy egész nap bűzlik. Vallásosak sem vagyunk (sőt), úgyhogy az egész húsvét mint ünnep egyáltalán nem érdekel minket (mondjuk a többi sem nagyon), ettől még tudják, hogy miről van szó

#1

márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
33%

Az én lányom is tudja az ünnep lényegét, mint írtam a fiam még kicsike.

Sőt, lányom most is ment templomba az apjával, én a kicsi miatt nem tartottam velük.

Attól, hogy nem megyünk kirándulni meg tojást keresni, meg tudja mi az a húsvét.

Fiam is tudni fogja.


#11

márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
9%

Plázázás és gyorsétterem, ez ma a szórakozás, ezt adod a gyerekeidnek, hogy ez az "érték".


Ha neked nem ilyen lenne a hozzáállásod az ünnepekhez, akkor a gyerekeinek se ilyen lenne. Mi annak idején még azon versenyeztünk kinek volt több locsolója, nem azon kinek lesz több megtekintője a gameplay csatornáján... Ha mi úgy állunk hozzá, hogy "menő" ha egy lányt minnél többen meglocsolnak akkor ő se úgy állna hozzá, hogy "fújj büdös leszek".

márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Megragadtad a dolog lényegét! Mint írtam, évi 1-2 ilyen alkalom van, így igen, ez szórakozás nekik. A 2 kirándulás 1-1 vár meglátogatása, de ezek már a fülükön jönnek mi, mert folyton ilyen helyekre megyünk velünk.


Ha neked fontos a húsvét ünnepeljétek nyugodtan, számunkra teljesen jelentéktelen, akármennyire le is nézel miatta 😀

ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!