Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valami amiről gyerekként...

Van valami amiről gyerekként máshogy vélekedtél (akár butaságot vagy mókásat gondoltál), de rájöttél hogy nincs igazad? Elmondod mi volt az?

Figyelt kérdés
Nem a "gólya hozza és a mikulás létezikre" gondolok. Ennél kevésbé közhelyesre.

ápr. 29. 17:26
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem,hogy a mókus legalább németjuhász nagyságú. Végtelen csalódás volt az első élő mókus,hogy milyen pici..

Valószínűleg a Misi mókus című diafilm sűrű otthoni vetítése volt az okozója.

ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
7# ez érdekes 😅 tesóm is így gondolta 😅
ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%

Szentül hittem rettentő sokáig, hogy helyesen "targonyának" kell hívni a tarhonyát, és folyton elírják a menzán. 😂

Illetve azt hittem, hogy apukámnak, ami volt serlege, valami sport eseményről, rendesen színaranyból van, és mi gazdagok vagyunk.

ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
96%
Azt hittem, a lószúnyog a hím, a rendes meg a nőstény.
ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
91%
Olyan nincs, amit ma butaságnak gondolok. Sokat gondolkodtam azon, mi van, ha az egész világ, amit én valóságnak hiszek és benne az összes ember, csak egy óriás álma? Mivel azóta se bizonyította be senki, hogy nem egy óriás álma vagyunk, simán lehet, hogy igazam van🤣
ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig hittem azt, hogy ha a nagyi fekete-fehér tvjére legóból színes tornyokat rakok, előbb utóbb színes lesz a kép 😂
ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs volt egy. A többiekről jutott eszmbe. Azt hittem, a birka és a kecske, ugyanaz az állatfaj, csak a birka a lány, kecske a fiú, mivel neki van szarva 🤷🏼‍♀️

#15

ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%

A Hupikék törpikék Törppojácáját lánynak hittem, és össze is vesztem az iskolatársakkal ezen. 😄 (kb. 7 voltam)


A darás tésztát sokáig darázstésztának mondtam, de nem értettem, mitől darázs 🤣

ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, az őz az anyuka, a szarvas az apuka. Sokáig nem tudtam, hogy nem egy faj. A tyúkot és a kakast viszont külön fajnak hittem :D

Nem tudtam, hogy van hüvelyem is.

Azt hittem, hogy a mama este megeszi a fogsorát és reggel újra kinő neki :D (műfogsora volt)

ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy gyerek akkor lesz, ha a szülök nagyon nagyon nagyon nagyon szeretik egymást, és akkor csak úgy terem a baba.
ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!