Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valami amiről gyerekként...

Van valami amiről gyerekként máshogy vélekedtél (akár butaságot vagy mókásat gondoltál), de rájöttél hogy nincs igazad? Elmondod mi volt az?

Figyelt kérdés
Nem a "gólya hozza és a mikulás létezikre" gondolok. Ennél kevésbé közhelyesre.

ápr. 29. 17:26
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb tesóm azzal jött haza az iskolából, hogy a fáknak akkora gyökerük van, mint a lombjuk, de én úgy képzeltem, hogy levelekkel, meg gyümölccsel, és rávágtam, hogy baromságokat tanul az iskolában :D
ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok. Akkor ez a cica-kutya dolog annyira nem is ritka 😃.

Közben eszembe jutott, hogy vállalhatatlanul sokáig nem tudtam mi az a tv paprika. Azt hittem egy lusta kertész nevezte el, ahogy van pl kápia paprika, idared alma stb. Neki csak a tv jutott eszébe. Már a kamaszkor küszöbén jártam, amikor megtudtam, hogy Tölteni Való 😂.

ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
22: mai napig nem tudtam. Köszönöm 🙏🌶️
ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
82%

Felvilágosult falusi gyerek lévén tisztában voltam, hogyan készül a kiskutya, kiscica, kisnyuszi. De döbbenetesen sokáig azt hittem, hogy a kisbaba csókolózás által fogan.


Egyszer azt álmodtam, hogy tudok repülni, és olyan valóságos volt, hogy hónapokig azt hittem, tényleg tudok. Egyszer valakinek odavetőleg megjegyeztem, hogy amúgy tudok repülni, figyi!... Elég égő volt.

ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
14-es, én is! De ezt nem magamtól találtam ki, ezt valaki mondta nekem.
ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, belőlem több példány létezik, akik tud
ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem cuki kisgyerekként, hanem már 9-10 éves korom körül azt hittem, hogy a poéta az a pojáca szóból ered, mert a költők mind olyan hülyék.
ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
... tudják, mit csinálok éppen, és ha kiáltok egy nagyot az udvaron, visszakiáltanak nekem a távolból.
ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
Két generációnyi családtag és három óvó néni sem tudott meggyőzni, hogy Csoóri Sándor, nem pedig Csóré Sándor.
ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig meg voltam róla győződve, hogy a vakond akkora, mint a mezei nyúl - mivel a kisvakond a mesében pont akkora volt.
ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!