Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenkinek így viselkedik a...

Mindenkinek így viselkedik a gyereke?

Figyelt kérdés
Amikor jön a második dackorszak (7-8 éves korban, vagy +-1-2 év), akkor mindenkinek olyanná válik a gyereke, hogy megválogatja, hogy kivel lesz hisztis, akaratos és követelőző? Nálunk a párom kislánya ilyen... Az anyjával egy kis boszorkány, bezzeg mikor engem, vagy az apját meglátja, szende kis szűzzé változik... Kicsit idegesítő!!!
2010. nov. 17. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja valószínűleg elkényeztette, ti pedig nem. Tudják,hogy kinél érnek el hisztivel és követelődzéssel eredményt.
2010. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első dackorszaknál is így van. A fiam például velem nem igazán hisztis, mert tudja, hogy úgysem engedek neki, a nagyszülőket persze ott használja ki, ahol tudja. Tudja, hogy kinél mit szabad, pedig még csak két éves, akkor egy 7-8 éves pláne tudja.

De megkérdezhetem ez miért idegesítő? Hiszen, azt írod veletek jól viselkedik, nem?

2010. nov. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 6 éves,most nagy csoportos óvodás,az apja bármit mond,az szentírás,én kb 20x szólok,hogy pakoljon el,rám sem figyel,pedig inkább szigorú vagyok,mint nem.Állandóan azt mondja majd később,most nincs kedvem,nem szeretném...

Apa alig van itthon,akkor sem nevel,így rám marad minden.

2010. nov. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!