Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Legszívesebben kirúgtam volna őket úgy, mint macskát sz. Rni.

Figyelt kérdés
Itt volt ma a védőnőnk és hozott magával (előzetes bejelentés nélkül!) egy védőnőtanoncot és kérte, hogy mutassam meg a kisfiam kukacát (hypospadiasis-a van), hogy lásson ilyet is a tanonc. Hagytátok volna? Megmutattátok volna?
2010. nov. 18. 10:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
69%
Kedves Kérdező! Te úgy csinálsz, mintha szexuális zaklatás érte volna a kisfiadat. Egy védőnőnek ez is a munkájához tartozik és egy tanonc is ebből tanul. Ha nem a Te gyerekeden, akkor másén. Nem kell ezen háborogni.
2010. nov. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Mint mondtam, nem azon háborodtam fel elsősorban, hogy megnézték. Hanem, hogy előre nem beszéltük meg! Úgy vélem, jogom van tudni, ha valaki idegen (aki nem a gyerek orvosa, védőnője) is látni szeretné a dolgot, előtte velem, mint az anyjával meg kellene ezt beszélni. .
2010. nov. 19. 09:02
 33/35 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem feleslegesen mutogatta a tanoncnak, mert ők csak védőnők, az ilyesmit úgyis a doki vizsgálja, már születésekor megnézi a gyerekorvos, meg státuszon is látják, ha kell, szóval feleslegesen zargatott ezzel titeket.
2010. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Főleg mivel már látta is orvos többször.
2010. nov. 19. 12:44
 35/35 anonim ***** válasza:

A nem bejelentkezés az a gond szerintem. Nem pedig, hogy tanulni akar a tanonc. Ne idegeld magad fölösleges dolgokon, mert így nagyon nehéz lesz neked később.

Próbáld mérlegelni, hogy megéri e emiatt idegeskedned, tényleg akkora baj e. Ennél sokkal nagyobb dolgok fognak jönni majd még. Nyugi van !

2010. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!