Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem vállaltatok 2. babát?

Miért nem vállaltatok 2. babát?

Figyelt kérdés

nem az anyagi ok érdekel, hanem mi egyéb okból?

sokgyerekesek kíméljetek


2010. nov. 20. 15:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Én betegség miatt nem eshetek már teherbe pedig nagyon szeretnék.
2010. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
34%
megkíméllek:-)
2010. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
36%

Még az első sincs meg, ne szórakozz velem!

Amúgy nevetséges, ahogy alpárian diszkriminálod a "sokgyerekeseket"...

Biztos sokat olvasod a GYIK-ot.

:P

2010. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
nem akartam diszkriminálni. tiniként én is 4 gyermekről álmodtam. most van egy és úgy érzem hogy ebbe az életbe már semmi sem fér bele, főleg nem egy másik gyerek. és minden tiszteletem a sokgyermekeseknek. én arra asszem képtelen lennék. és ne támadj kedves utolsó. ne rajtam vezesd le ha gondod van. ez csak egy egyszerű kérdés, semmit nem akar, néha ilyen is kell...
2010. nov. 20. 15:48
 5/32 A kérdező kommentje:
és hogy jön ide a gyik?
2010. nov. 20. 15:49
 6/32 anonim ***** válasza:
73%
Tanulás és munka! Mindkettőnk dolgozik és hétvégente tanulunk. Egy fiunk van 2 éves múlt. Hogy csak Őt vállaltuk, meg tudjuk osztani a dolgokat, van idő mindenre, senki és semmi nem szenved hiányt. A gyerek okos, bölcsis nagyfiú, látszik rajta a törődés. Mi is okosodunk :) Törődünk egymással. Nekünk ez így jó, nem is akarunk többet. Így nekünk minden belefér. (Pici anyagi rész azért van, de csak annyi, hogy így nem kell osztani szorozni a hónap végén, mert futja mindenre. Nem akarnék rosszabbul élni, és a gyerekemet sem akarnám rosszabb körülmények között nevelni!). Hát ennyi :)
2010. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
35%
A "jeligéd" van silányan megfogalmazva és egyébként minden rendben van az életemmel, senkin se akarok semmit levezetni, ne magadból indulj ki, légyszi.
2010. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
71%

Hogy jön ide a gyík?

4 lábon.

XD

2010. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
48%

Én kettőt akartam, mert nekem nincs tesóm, és hiányzott.

De most, a két évesem mellé már egyikünk se akar tesót, mert így is kikészít minket. Nehéz eset (rosszul alszik, hisztis), bár közben imádnivaló, kedves fiú, mi mégse akarunk testvért.

Ráadásul én most visszamentem dolgozni, és baromira élvezem, hogy tudok nyugiban enni, vécézni, stb.

Nem tudnám elképzelni, hogy újra elkezdjem a legelején, most hogy már látom a "jobb időket". :) (De nagyon nehéz volt ezt megfogalmaznom, mert annyira egykeellenes voltam. De most magunkkal tolnánk ki, ha vállalnánk tesót. Lehet, hogy 5-6 év múlva, de nem valószínű)

2010. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

utolsó:

szívemből szóltál...

nem könnyű kimondani, igaz?

2010. nov. 20. 16:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!