Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem vállaltatok 2. babát?

Miért nem vállaltatok 2. babát?

Figyelt kérdés

nem az anyagi ok érdekel, hanem mi egyéb okból?

sokgyerekesek kíméljetek


2010. nov. 20. 15:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Igen, valóban ez a legfontosabb. :)

És ha a sors úgy akarja, akármit csináltok, úgyis jönni fog a tesó.

Minden jót nektek!

2010. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
20 évesen szultem az 1. fiamat.Nehéz szulés,2 évig nem alvás,na azt mondtam,nekem tobb gyerek nem kell.építkeztunk is ,jo munkahelyem volt,na meg nem éreztem magam ,annak a tipikus anya tipusnak.Mikor 6-7 éves lett,kezdtem érezni,hogy hiányzik valami az életunkbol,de akkor nagy beteg lett a fiam,mikor rendbe jott,megint azt mondtam,hogy inkább orulok az egyszem gyerekemnek,van vele is elég gond egészségugyileg,meg mindne.Nem is volt tobbet szo másik gyerekrol,a férjem egyébként sem akart.10 év után terhes lettem,becsuszott,megtartottuk.Sajnos vele is sok problémám van ,mármint egészségi gondok,de azt kell mondanom,hogy most értem meg 31 évesen az anyaságra,bearanyozza az életunket.én akirol senki nem hitte volna,hogy még szulni fogok,na nekem van 2 gyerekem.A kornyezetemben mindenkinek egy van.Szerintem ez mindenkinek a maga dontése,én soha nem mondom,hogy egy gyerek nem gyerek,még most sem,hogy nekem 2 van.Nem mindenki képes arra,hogy egymás után szulje a gyerekeket,én sem tudtam volna elképzelni,ha két kicsi gyerekem volna.MOst ennyi idosen már tobb turelmem van ,mint az elsohoz
2010. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!