Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lányom a punciját...

2 éves lányom a punciját dörzsöli mindenhová, néha napokig nem csinálja, de néha meg egész nap. És tényleg mindenhová dörzsöli még ha az ölembe van akkor is hozzám dörzsöli. Meddig fogja még csinálni? Tapasztalatokat szeretnék?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy nem szabad neki megtiltani,de hiába próbálom elterelni a figyelmét, szépen mondani hogy ne csinálja, mert fájni fog neki, semmi nem használ.
2010. dec. 15. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy valami hüvelyi folyás van a háttérben? Csak egy tipp, nekem két lányom van, egyik sem csinált ilyet...
2010. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Még úgy kb 90 évig fog maszturbálni.
2010. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Első vagyok:

Persze hallottam róla, hogy lehet ilyen, meg, hogy nem szabad tiltani, meg, hogy ez normális (bizonyos fokig), csak nem találkoztam még vele személyesen.

2010. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces...
2010. dec. 15. 17:06
 5/14 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak, köszi a választ! Nincs baja szerintem, fertőzés ilyesmi nincs. Néha napokig eszébe sem jut csinálni.
2010. dec. 15. 17:08
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Hát igen.Ezt élete végéig csinálja majd, de ha már érti a dolgokat, akkor nem teszi nyilvánosan.
2010. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban "csak" maszturbál. Én is kb. ennyi idősen (2-3 évesen) kezdtem. Rám rám szóltak, és az lett az eredménye, hogy onnantól kezdve titokban, de szégyenkezve tettem. Pedig nem is értettem még, hogy mért voltak annyira kiakadva a felnőttek. De mégis éreztem, hogy ez valami rossz, szégyenteljes. És ez az érzés a mai napig is megmaradt. Én azt javaslom, hogy inkább próbáld megbeszélni vele, hogy ez egy olyan dolog, amit csak akkor szabad, mikor senki se látja, hogy látod, anyuci se csinálja sose, mikor itt vagy. Vagy ilyesmi. Én legalábbis így próbálkoznék a lányomnál.
2010. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Snapette ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd neki, hogy fájni fog, inkább azt kell megmagyarázni, hogy nem illik nyilvános helyen csinálni, mint ahogy pisilni és vetkőzni sem szokott az ember nyilvánosan. Ebből meg fogja érteni, hogy nincs baj vele, csak nem tartozik másra, és oda fog figyelni rá (egy idő után)...
2010. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már valószínűleg jónak érzi és ezért tudattalanul is csinálja. Ezek a maszturbálás első lépései. Megtiltani nem szabad, de azért nyilvánosan ne csinálja, bár az oviban volt már olyan kislány, aki ünnepségen állandóan a szoknyája alá nyúlt, mitha a harisnyától viszketett volna, de aztán kiderült, hogy magához nyúlt.
2010. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

masztizik...tetszik, nem tetszik, de korán kezdte. Barátnőm lánya is ilyen, nem látta sehol, de megtetszett neki és csinálja.Durva ugye? Előttem hálistennek nem csinálja, más előtt sem, csak otthon. DE, nem szabad tiltani, ne is mond neki szépen sem, hogy ne, csak azt, hogy ezt csak itthon csinálja, mert más előtt nem illik:)


Amúgy én is ilyen voltam, bár később kezdtem 2 évvel, de iszonyat durva rá visszaemlékezni...nagyon beletudok pirulni:S Négy éves szexgép..wááá:S

2010. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!