Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lányom a punciját...

2 éves lányom a punciját dörzsöli mindenhová, néha napokig nem csinálja, de néha meg egész nap. És tényleg mindenhová dörzsöli még ha az ölembe van akkor is hozzám dörzsöli. Meddig fogja még csinálni? Tapasztalatokat szeretnék?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy nem szabad neki megtiltani,de hiába próbálom elterelni a figyelmét, szépen mondani hogy ne csinálja, mert fájni fog neki, semmi nem használ.
2010. dec. 15. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tiltod neki, azt se mondd, hogy ettől fájni fog! Ettől ugyanúgy kialakulhat negatív komplexus, ami a későbbi szexuális életét befolyásolja.

Ne könyörögj neki, de igenis szólj rá, hogy mások előtt ezt nem illik. Nyilván felnőttként nem fogja mások előtt csinálni, de ahhoz az kell,(kellene) hogy gyermekkorban szeretetteljesen kiépíts egy egészséges szeméremérzetet benne.

2010. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. dec. 15. 23:21
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért dörzsöli a punciját, mert jól esik Neki. Sok kislány csinálja, és a kisfiúk is dörzsölik a kukijukat. Teljesen természetes! Csak annyit mondj Neki, hogy csak akkor csinálja, ha egyedül van, mert ez csak Rá tartozik.
2010. dec. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk ugyanez a helyzet.2 éves lányom így alszik el.A bölcsibe azt mondták,hogy valamilyen hiányérzetet pótol így a gyermek és lefekvéskor addig legyünk vele,míg el nem alszik.Tehát vonjuk el a figyelmét.Persze ez csak egy vélemény tőlük.Nekem senki nem említette szexuális mivoltját a dolognak. Én 3 napja próbálkozom,eddig semmi. Ti jutottatok valamire???Erika

2011. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!