Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Otthagynád 3éves csemetédet a...

Otthagynád 3éves csemetédet a nagyszülőknél 1hétre?

Figyelt kérdés
nyáron lesz 1hónap(juli.23-aug.23.-ig) amikor se bölcsi se ovi nincs.a lánykám akkor lesz 3 éves.elutaznánk anyuékhoz(500km)látogatóba,mindhárman 1hétre.felajánlották,h.vigyáznak rá egy hétig amíg mi a dolgozunk.tehát a lánykám 2hétig lenne ott,egy hetet nélkülünk.én rájuk bíznám nyugodt lelkiismerettel,mert 3gyereket neveltek fel a szüleim és el tudják rendezni(anyukám 51 éves,apukám 55éves),csak az a kérdés,hogy Őt mennyire viseli meg lelkileg...nem szeretném ha "sérülne".évente 3x találkoznak/-unk a távolság miatt,de hetente többször beszélnek/beszélünk Skypon.tudja kik a nagyszülei,azzal nem lenne gond,h.nem ismeri őket.ti mit tennétek a helyemben?apával konkrétan még nem beszéltünk a dologról,mert korai lenne,de engem nagyon foglalkoztat...
2010. dec. 29. 14:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen,kedves utolsó...ezen és is aggodalmasokodok.bár a másik nagymama már évek óta özvegy,de nehezen fogja elfogadni,h.a lánykámat ott merem hagyni...de van köze hozzá?-ha apa benne van...?!anyósom 70elmúlt és őrá is rá merem bízni,csakhogy ő a közelünkben van...
2010. dec. 29. 15:22
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy ott hagynám.az én lánykám 2 éves és hétköznap is vagy a hétvégén is több napot a mamánál tölt!

Neki is kell a szabadság/kaland!!!Jól fogja magát érezni.

2010. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Persze,nyugodtan!

Az én kisfiam(3 éves múlt) kb. fél éves korától rendszeresen Anyuméknál van,akár több hetet is.Nyáron például(ha nincs ovi) amig a Párommal dolgozunk,hétköznap Anyuéknál van,hétvégén velünk.Imádja őket,mindig alig várja már,hogy mehessen-pedig tényleg sokat van ott-.

2011. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!