Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit reagálnátok, ha már...

Mit reagálnátok, ha már sokadszor nézik kislánynak a kisfiatokat?

Figyelt kérdés

Fiús, vagány ruhában is már többször nézték kislánynak a 2 éves fiamat.

Most már zavar, nem tudok rajta mosolyogni mint régen.

A múltkor telt be a pohár, amikor a fényképeket vittem be előhívatni, és az öreg fényképész megjegyzi, hogy milyen gyönyörű kislány. Megkérdeztem, miből gondolja hogy kislány, erre Ő, hogy csak rá kell nézni. Utána szabadkozott, de nekem rosszul esett.


2011. jan. 12. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A bátyámat nézték állítólag annak idején lánynak, aztán anyunak egyszer eldurrant az agya, és levágatta a szép, gyűrűs szőke haját.

Utána kis "szopottgombóc" feje volt, és többé nem nézték lánynak.

Azóta 36 éves széles vállú, borostás férfivá "cseperedett".

Most már a haját is visszanöveszthetné... :-DDDD

2011. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tőlem eddig a leghülyébbek kérdezték meg az utcán vagy buszon,hogy kisfiú vagy kislány? Tetőtől talpig rózsaszínben! Biztos szép babás arca van a fiadnak. Nevess jót az egészen!:)
2011. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ősszel még nevettem az egészen, mert tényleg nagyon szép arca van, és a haja is hosszú, szőkésbarna loknis, de fiús, vagány ruhákat adok rá. Most télen is sokan megjegyzik, pedig a haját takarja a sötétkék sapka, kék overálban van, fekete bakancsban. Szerintem kicsit sem lányos, és zavar ha lánynak nézik.

Én is elgondolkodtam, hogy tavasszal levágatjuk a haját, de félek attól, hogy szopottgombóc feje lesz úgy. Kerek a fejecskéje nagyon.

2011. jan. 13. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!