Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak neki hogy ne legyen...

Mit adjak neki hogy ne legyen ilyen sűrűn beteg a bölcsitől?

Figyelt kérdés

A kis lányom szeptember óta bölcsis. Október óta folyamatosan folyik az orra és köhög. 2hetente itthon van mert a láza is felmegy. 1 hétig itthon van jobban lesz, de amit visszamegy 1hét után megint kezdődik. Eleinte adtam neki echinacea-t, aztán oscillococcinum-ot. Persze c-vitamint szeptember óta kap. Emellé novemberben adtam neki béres cseppet is, majd decemberben abba hagytam és decemberben multi tabs immuno kid-et és most januárban megint bérest kap, de semmi változás. :(

Mit tehetnék még? Van akinek valami bevált módszer, praktika?

Tudom hogy meg kell erősödnie és hogy tavaszig egy így megy, de talán enyhíthetném valahogy.

Az orvosa csak annyit mond hogy ez ezzel jár. Amikor viszem csak annyit mond c-vitamin és sok folyadék.

Sokat iszik és folyamatosan kapja cebion cseppet szeptember óta napi 10-15csepp (betegségtől függően).

Segítsetek!


2011. jan. 19. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sűrűn cseréled a dolgokat. Ahogy írtad mindegyiket csak 1 hónapig szedte, szerintem ennél tartósabban kellene. Nekem szeptember óta c vitamint és béres cseppet eszi plussz a doktornőnk írta a broncho- vaxom immunerősítőt. Nekünk ez így teljesen jól működik. Ha nagyon sűrűn beteg akkor kérheted a dokit hogy nem e lehetne valamilyen immunerősítőt szednie.

Az oscillococcinum is jó, de azt is hosszabb ideig kell szednie.

2011. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Szerintem az oscillococcinum-tól ennyi idő után már kellett volna hogy legyen valami változás. Bár nem igazán tudja szopogatni (2éves és még a tic-tacot elrágja) csak elrágcsálta a golyókat. Igazság szerint annyira nem bízom a homeos bogyókban. Nekem még a védőnő ajánlotta hogy havi váltakozással adjam őket. Amit írtál azt adják vény nélkül? A dokink biztosan nem ír fel semmi. Teljesen gyógyszer ellenes, így valószínű erősítőt sem írna fel. Viszont ma megyünk hozzá (most is 40fokos lázzal ül a kádban) és megkérdezem.

2011. jan. 19. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia a Bronho-Vaxom vényköteles sajnos. De azért kérdezz rá, pont az ilyen felsőlégúti nyavalyák ellen véd.Ami még állítólag jó az az Immunotrofina, ez is immun-erősítő és lehet recept nélküli is kapni.
2011. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!