Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves alatt légzésfigyelő,...

2 éves alatt légzésfigyelő, túlzás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 17:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%

A mi falunkban egy 3 éves kisfiú álmában meghalt, én ezért használom. Pedig ő beteg sem volt.


Plusz itt is olvastam már,hogy egy 3 éves kislány is meghalt alvás közben.


De nyugodtan meg lehet minket szólni, biztos tudjátok, milyen az ha az ember első gyermeke 22 hetesen meghal.

2011. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Unokahúgom 6 éves! koráig használta. Miért? Mert, ha túlpörgött akkor éjszaka annyira mélyen aludt, hogy elfelejtett levegőt venni. Kicsi volt, amikor ezt észre vették nála, és kórházba is volt ezzel a problémával, de nem találtak semmit(szerencsére), végül kinőtte.
2011. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam májusban lesz 3 éves,és használom.Igaz,nem a légzésfigyelő(azt 2 éves koráig használtuk),hanem csak a bébiőr funkcióját.Ő maga kapcsolja be(a nála lévő egységet).Engem megnyugtat,és igazából nem érdekel,hogy ki mit mond.
2011. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!