Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Már teljesen ki...

Mit tegyek? Már teljesen ki vagyok készülve, és tehetetlennek érzem magam!

Figyelt kérdés

Kislányom 7 éves, viszont Kínából fogadtuk örökbe. És hát most másodikos, és van pár osztálytársa, akik folyton csúfolják, mert kínai, meg a neve miatt is, mert az is kínai.

Tudom, hogy a gyerekek ilyenkor még kis buták, és egy idővel ki fogják, de a kislányom nagyon érzékeny, és sokszor sírva jön haza az iskolából, mert olyat mondtak neki, hogy nagyon-nagyon elszomorítja. Már ott tartunk, hogy reggel kész tortúra, hogy sikerüljön elvinni az iskolába.

És ez nekem is fáj nagyon, mivel mindig, amikor mondja, hogy miket mondtak rá, meg mivel csúfolják, néha alig tudom visszatartani a sírást, mert tényleg csakis azért csinálják ezt a többiek, mert a kislányom máshogy néz ki, mint ők. Persze, minden nap elmondom neki, hogy ne törődjön vele, de úgyis süket beszéd, hiszen egy 7 éves kislány még nem tud nem odafigyelni az ilyesmire. Annyira akarok tenni valamit, hogy jobb legyen neki. Persze vannak barátnői, ezek inkább kisfiúk, akik csúfolják, mert igazából nagyon aranyos lányka, mindig mosolyog, meg tényleg... csak a neve a baj, meg a származása.

Kérlek komolyan válaszoljatok, mert tényleg nagyon kezdek már kiborulni!


Előre is köszönöm!


2011. márc. 7. 16:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
ne érts félre, csk arra gondoltam ezzel, h nem csak én vagyok kíváncsi rátok, hanem a sok sok kommentelő is rajtam kívül és drukkolunk nektek!
2011. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!